O dj-skie etaty na Ibizie można walczyć o tydzień dłużej – zmiany w Burn Studios.

News

Skala ogólnoświatowego zainteresowania projektem Burn Studios przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Również w Polsce młodzi dj-e zgłosili do konkursu ogromną ilość miksów, na które wciąż jeszcze można głosować za pośrednictwem Facebooka. Tę fazę konkursu planowano pierwotnie zakończyć 15 marca, ale w obliczu ogromnej popularności Burn Residency, zapadła decyzja o przedłużeniu pierwszego etapu o tydzień.

Nowy termin, do którego można zgłaszać do konkursu dj-skie miksy i oddawać facebookowe głosy na swoich faworytów, to 22 marca. Wyłoniona poprzez głosowanie dziesiątka dj-ów będzie w szkole SPINLAB przygotowywać się do ostatecznego mix-offu, czyli imprezy, w trakcie której okaże się, kto leci na Ibizę. Występy młodych dj-ów ocenianych będzie jury złożone z dj-ów, producentów i organizatorów imprez.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest o co walczyć, bo zwycięzcy krajowych eliminacji wezmą na imprezowej wyspie udział w specjalnym obozie, podczas którego swoim doświadczeniem podzielą się z nimi mentorzy Burn Studios, prawdziwe ikony muzyki elektronicznej, m.in. Carl Cox i Pete Tong. Na zwycięzców dj-skich zmagań czekają stanowiska rezydentów w najlepszych klubach Ibizy.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →