Nowy singiel od Zamilskiej

News

Polska królowa techno, Natalia Zamilska, niespodziewanie wypuściła nowy utwór zatytułowany Fragile. Posłuchajcie.

Zamilska z nowym singlem

Kawałek dostępny jest póki co wyłącznie na platformach YouTube i Bandcamp. Za masteringiem odpowiada Marcin Cichy, partię wokalną wykonuje zaś artystka o pseudonimie Annett. Utwór jest mroczny, powolny, odrobinę trip hopowy i hipnotyczny. Podobnie jest z niepokojącym teledyskiem, który powstał do utworu. Obraz możecie zobaczyć poniżej.

Zamilska – Fragile 

Zamilska – wizytówka polskiej elektroniki

Zamilska to pochodząca z Cieszyna artystka i animatorka, która zdobyła rozgłos za sprawą utworu Quarell. Debiutancki longplay Natalii Zamilskiej, Untune ukazał się w maju 2014 roku. Druga płyta artystki, Uncovered, ukazała się w 2019 roku, a jej utwory polecali Iggy Pop czy Trent Reznor. Obecnie jest jedną z najbardziej uznanych polskich twórczyń muzyki elektronicznej.

W lipcu 2018 głośno było o jej współpracy z Kasią Nosowską w ramach cyklu Powroty. W Czwórce Polskim Radiu artystka prowadzi autorską audycję, do której regularnie zaprasza intrygujących twórców.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Mouse on Mars i Zamilska w Basenie – ZAMÓW BILETY

16 marca 2015
Nowy singiel od Zamilskiej

Nadchodzą nowości od Zamilskiej

23 grudnia 2015
Nowy singiel od Zamilskiej

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.