Próżność – nowy klub w Poznaniu. Sprawdź kto zagra!

4 920
News
Próżność – nowy klub w Poznaniu. Sprawdź kto zagra!

"Próżność to przestrzeń hedonistycznych przyjemności, zapomnienia w tańcu i braku poczucia czasu. Zatańcz do rana. Zgub się. Oczaruj" tak włodarze Próżności zapowiadają swoją miejscówkę. Dowiedz się więcej o nowym klubie na mapie Poznania!

Próżność to nowe, owiane tajemnicą, miejsce tańca i zabawy. Mieści się w centrum Poznania, w budynku dawnej szkoły baletowej. Dzieli się na dwie sale i cocktail bar. Po raz pierwszy drzwi Próżności zostaną otwarte już 19 października. Muzyczne stery pierwszego dnia przejmie kolektyw Flirtini, drugiego dnia w murach klubu zagości reprezentant, dla wielu kultowego, brytyjskiego zespołu Foals -Edwin Congreave ze swoim dj setem! Oprócz tego lokalni rezydenci i moc przyjemności na barze!

W klubie obowiązuje selekcja, a drzwi uchyli Wam próżny ubiór!

Otwarcie Próżności. Raut Taneczny!
19.10: Flirtini, Dj Noz, Tony Handle & Lambert, Matt Bogucki i Longer
20:10: Foals (Dj set), Kemot, Tony Handle & Lambert, kolektyw ŻAR
Adres: Aleje Niepodległości 8a, Poznań

W pierwszych tygodniach w Próżności zagra plejada zagranicznych artystów, których możecie kojarzyć ze scen największych festiwali. Już ogłoszono występy m.in. Foals (Dj set), Detroit Swindle, Riva Starr, Robaga Wruhme czy Dj’a Boringa. Wśród polskiej kadry dj’skiej znaleźli się też Flirtini, Dj Noz czy Rubin.
W klubie odbywać się będą też koncerty. Do końca listopada usłyszymy tam na żywo objawienie norweskiej sceny indie – Kakmaddafakka i czołówkę polskiego hip-hopu na czele z Ten Typ Mesem i Rasmentalism.