Nowy klub na mapie Berlina – Dice Club

News

Po Watergate, Berghain/Panorama Bar, Weekend, Tresor przyszedł czas na nowe miejsce na klubowej mapie Berlina - Dice Club.

Niewiele miast na świecie może konkurować z Berlinem jeśli chodzi o nocne życie. Stolica Niemiec ma już kilka bardzo znanych klubów jak: Berghain / Panorama Bar, Weekend czy Watergate. Teraz przyszedł czas na całkiem nowe, totalnie undergroundowe miejsce. 14 lutego 2009 roku na klubowej mapie Berlina pojawi się Dice Club!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dice Club mieści się w starej stacji elektroenergetycznej w centrum miasta. Głównym  założeniem Dice jest połączenie post-industrialnego wystroju z nowoczesnym oświetleniem i nagłośnieniem. Klub składa się z 3 sal o łącznej powierzchni 2000m2. Podczas lata imprezy będą się także odbywać na dachu budynku.

 

 

W klubie zainstalowano najwyższej klasy nagłośnienie, które zostało specjalnie zaprojektowane i dostosowany do potrzeb Dice Club. Ma to być najdroższe nagłośnienie jakie kiedykolwiek zostało zainstalowane w klubie! Jeśli zaś chodzi o oświetlenie, cały system został zaprojektowany przez Room Division – grupę odpowiedzialną za oświetlenie Watergate, Rechenzentrum oraz Melt! Festival.

 

Jeśli chodzi o aspekt muzyczny, Dice Club współpracuje ze znanymi agencjami bookingowymi jak: Clonk, Wilde Bookings czy też Backroom Entertainment oraz z cenionymi dj’ami i producentami: President Bongo (GusGus), Aril Brikha, Luke Solomon, Simon Baker, Ralph Lawson, Dirt Crew, Spirit Catcher, Gabriel Ananda, Daniel Mehlhardt.

 

 

14 lutego 2009 roku odbędzie się uroczyste otwarcie Dice Club. Jak na razie nieznany jest line-up imprezy. Więcej szczegółów wkrótce na oficjalnej stronie klubu.

 

Adres:
Voltairestr 5
10179
Berlin, Germany

 

Więcej info: www.dice-club.de www.myspace.com/diceberlin

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →