Nowy kawałek od Peggy Gou w klimacie lat 90.

Fot. Materiały promocyjne
News

Nowy utwór od Peggy Gou, zatytułowany I Go, można już odsłuchać w sieci.

Peggy Gou: Powrót do lat 90.

Tekst piosenki I Go jest „zainspirowany notatką, którą napisałam na telefonie w 2019 roku, patrząc na siebie w lustrze toalety na lotnisku” – mówi południowokoreańska producentka i DJ-ka Peggy Gou. Kawałka, który ukazał się za pośrednictwem jej własnej wytwórni Gudu Records, możecie posłuchać poniżej:

Peggy Gou – I Go 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 I Go jest to następcą utworu Nab, w którym wystąpił wokalista Hyukoh, Oh Hyuk, i który został wydany w czerwcu (o czym pisaliśmy tutaj). W informacji prasowej poświęconej singlowi możemy przeczytać, że track czerpie wpływy z muzyki tanecznej lat 90-tych, przy której Gou dorastała.

Kiedy byłam nastolatką w Korei, nie mieliśmy takiej kultury rave jak w Wielkiej Brytanii. I Go to hołd dla tamtej epoki, moja własna reimaginacja dźwięków, które uwielbiałam. Tekst jest inspirowany notatką, którą napisałam na moim telefonie w 2019 roku, patrząc na siebie w lustrze toalety na lotnisku – wyglądałam wtedy na bardzo wyczerpaną I Go to w zasadzie ja motywująca samą siebie, znajdująca odwagę i powracająca do poczucia niewinności. Mam nadzieję, że ludzie poczują to samo, gdy będą słuchać tej piosenki – komentuje Peggy Gou.

Przeczytaj: Against All Logic z nowym utworemPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →