Nowy dokument o Andrew Weatherallu

Dave Swindells
News
Andy Weatherall

Krótki dokument pokazuje pochodzenie osobistej mantry Andrew Weatheralla, którą niósł w swoim życiu i muzyce, którą grał i tworzył – Fail We May, Sail We Must. Film został opublikowany w drugą rocznicę śmierci legendarnego DJa- i producenta. Zobaczcie!

Andrew Weatherall – Przegrać możemy, Płynąć musimy

Przez większość życia Andrew Weatheralla towarzyszyło motto: Fail We May, Sail We Must. Słowa te stały się tytułem utworu na jego debiutanckim albumie. Wspomnianą dewizę wytatuował sobie nawet na ramionach. Nowy film krótkometrażowy Sail We Must opowiada historię o tym, jak artysta po raz pierwszy usłyszał to zdanie i przyjął je jako osobistą mantrę.

Andrew Weatherall – Fail We May, Sail We Must

Wyprodukowany przez irlandzką agencję kreatywną The Tenth Man i wyreżyserowany przez Trevora Whelana i Ruę Meegana, film ukazuje 11. minutową podróż przez miejsca bliskie sercu artysty: rodzinny Londyn oraz irlandzkie wybrzeże w Galway i West Cork. Dokument zawiera również archiwalne fragmenty występów i wywiadów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy Richard Seabrooke i Eric Davidson (The Tenth Man) po raz pierwszy zwrócili się do nas z koncepcją, od razu wiedzieliśmy, że będzie to pasować do naszego stylu i byliśmy podekscytowani, mogąc opowiedzieć historię tego inspirującego przypadkowego spotkania i złożyć hołd w dwuletnią rocznicę [śmierci Andrew Weatheralla]

– powiedzieli reżyserzy filmu

Sail We Must to hołd dla artysty i jego wiernych zwolenników.

Mój brat Eric, który jest producentem muzycznym, uważał Andrew za bohatera, odkąd zaczął tworzyć muzykę. Po jego śmierci opowiedział mi legendarną historię, która stała się inspiracją do tej produkcj. Zanim zacząłem projket, ostrzegł mnie również, o odpowiedzialności, jaka spoczywa na nas, aby to naprawić, ponieważ Andrew ma tak lojalne i ochronne grono fanów

– powiedział współtwórca filmu Trever Whelan

Sail We Must: A Sea Story of Andrew Weatherall & An Irish Fisherman | The Tenth Man

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →