Rusza nowy cykl imprez w SQ!

News

Afro House, Afro Tech, Afro Deep oraz Deep House będą królować na nowym cyklu imprez w poznańskim SQ - SPIRITUAL.

Afro House jest coraz bardziej popularny na całym globie, a to za dużą sprawą taki postaci jak Black Coffee, Culoe De Song czy ostatnio chociażby duet Andhim. Jeszcze kilka lat temu nikt by nie śmiał powiedzieć, że taka muzyka może być grana na głównej scenie podczas trwania Tomorrowland lub cyklicznych nocy w klubach Ibizy.
Pierwsza edycja SPIRITUAL, imprezy, która będzie promować właśnie te brzmienia już 13 października w poznańskim klubie SQ. Gościem specjalnym będzie dj i producent pochodzący z Wysp Kanaryjskich PABLO FIERRO! Wydawał w uznanych wytwórniach z muzyką elektroniczną jak Warner Music, Defected Records, Atjazz Record Company. Jego kawałki grywane są przez wielkich klubowych graczy takie jak Black Coffee, Dixon, Ame oraz wielu innych. Muzykę Pablo można znaleźć również w filmach wyprodukowanych przez najbardziej uznanych reżyserów hiszpańskiej kinematografii, takich jak Bigas Luna. Pablo pisze własne teksty i gra na wielu instrumentach opanowując gitarę, bas, perkusję i pianino.
Rezydentem cyklu będzie Tommy Gustav, a oprócz niego tej nocy usłyszymy również OUI aka Stefan Łyczewski oraz w chillroomie Luke P.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →