Nowy album Tycho w Ninja Tune! Posłuchaj zapowiedzi

News

Tycho - nominowany do Grammy zespół Scotta Hansena na lipiec zapowiada premierę krążka Weather. W przyszłym roku Amerykanie pojawią się na koncercie w Polsce.

Scott Hansen, czyli pochodzący z Kalifornii twórca, dorastał zafascynowany sztuką, a międzynarodową sławę najpierw zdobył jako projektant graficzny pod pseudonimem ISO50. Swój muzyczny pseudonim natomiast zaczerpnął od XVI-wiecznego duńskiego astronoma Tycho Brahe, na którego cześć nazwano też jeden z księżycowych kraterów.

Nadchodzący album Weather, którego premiera zaplanowana jest na 12 lipca, to kumulacja kariery muzycznej Tycho. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni Ninja Tune.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Weather to najbardziej emocjonalny z moich albumów, bo wokale i teksty nadają muzyce ożywczą siłę.

Album zapowiada niezwykle urokliwa piosenka Pink & Blue z gościnnym udziałem Hannah Cottrell aka Saint Sinner. Subtelny i delikatny śpiew Hannah słychać w kilku utworach na płycie i stanowi on integralną część wizji Hansena.

Gdy planowałem nowy album, od początku towarzyszyła mi myśl, by skorzystać z najbardziej naturalnego instrumentu ze wszystkich: ludzkiego głosu. Jej głos otworzył dla mnie, jako kompozytora i producenta, nowe przestrzenie.

Hansen rozszerzył skład koncertowy – zwykle na scenie towarzyszyli mu perkusista Rory O’Connor oraz basista Zac Brown. Wspólnie występowali m.in u boku The xx, Alt J, The Flaming Lips czy Skrillexa. Ostatnio do grupy dołączyła także Hannah Cottrell i w tym składzie Amerykanów zobaczymy w Warszawie 21 lutego 2020. 

Tracklista:

1. Easy
2. Pink & Blue
3. Japan
4. Into The Woods
5. Skate
6. For How Long
7. No Stress
8. Weather

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →