Nowy album „Digital Shades vol. 2” od M83 już w tym tygodniu!

News
m83

Już w najbliższy piątek, 20 września, światło dzienne ujrzy nowy album M83, który jest kontynuacją krążka Digital Shades vol. 1 sprzed 12 lat.

Jak twierdzi Anthony Gonzales, trudno mu pożegnać się z utworami, które mają potencjał, a nie zostały wykorzystane. Postanowił więc zebrać je w całość i opublikować jako drugą część Digital Shades, zamiast pozwolić im przepaść gdzieś na dnie szuflady.

M83 – Digital Shades vol. 2 – premiera 20 września

Czego można spodziewać się po nowym wydawnictwie? Trudno powiedzieć, zważywszy na fakt, że połączenie rocka z muzyką elektroniczną w wydaniu M83 to zawsze mieszanka nietypowych brzmień, różnorodnego tempa i zaskakujących dźwiękowych połączeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta będzie zawierała 15 utworów, a promuje ją niezwykle długi singiel Temple Of Sorrow, okraszony… niecodziennym klipem:

M83 – Temple Of Sorrow

Drugi singiel, który pojawi się na płycie to Lune De Fiel.

M83 – Lune De  Fiel

Sam autor mówi o nowym krążku:

W DSVII chciałem wrócić z czymś mocniejszym, co zawierałoby głębię albumu studyjnego, bez presji dostarczania muzyki POP – z dala od Hurry Up, We Are Dreaming i Junk.

Jeśli wziąć dodatkowo pod uwagę, że płyta jest inspirowana muzyką z gier wideo, została nagrana oldschoolowym sprzętem i z założeniem Gonzales`a, że ma być prosta i niedoskonała, zapowiada się niezwykle ciekawy materiał.

Premiera płyty już za tydzień, a dla niecierpliwych preorder tutaj.m83

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →