Nowości z klubu SQ – urlop, Hell i Malta

News

Podczas naszej rozmowy z managerem SQ klub, dowiedzieliśmy się co ciekawego planują włodarze tego miejsca na czas letni...

SQ klub, który w przedostatni weekend czerwca imprezą ’Last Dance’ zakończył sezon 2008/2009 udaje się na zasłużoną przerwę. To wszystko za sprawą planowanego remontu, jaki będzie się odbywał przez całe lato na poziomie -2 poznańskiej Słodowni w Starym Browarze. Przeobrażeniu ulec ma cała sala główna, a wiodącą atrakcją będzie nowy system oświetlenia. Jednak imprezowe szaleństwa pod szyldem jednego z najlepszych polskich klubów przeniosą się w inne, bardzo przyjemne lokalizacje.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SQ na Malcie – nowe okoliczności przyrody

 

Dla tych którzy lato z różnych powodów spędzać będą w Poznaniu, alternatywą dla klubowych spotkań mają być imprezy ’SQ na Malcie’ w w nowych przestrzeniach Pola Piknikowego Malta. Pierwsza, inaugurująca sezon edycja odbędzie się w najbliższą sobotę 11 lipca. Zagrają Base z MC Glensskii oraz Juniore i ConradQ.

 

  • Bilety w przedsprzedażowych cenach znajdziecie oczywiście w naszej bileterii.

 

 

Rąbka tajemnicy dotyczących wakacyjnych planów SQ zdradza Marcin Kubiak – menager poznańskiego klubu: „Zaczynamy już w tę sobotę cyklem SQ na Malcie. Nowej lokalizacji szukaliśmy już od półtora roku, w końcu zdecydowaliśmy się na sprawdzoną miejscówkę na Malcie. Poprzednie imprezy ukazały duży potencjał tego miejsca, chcemy stworzyć nową jakość przenosząc tam letnią siedzibę klubu.”

 

W planach jest impreza z udziałem kolektywu z Hed Kandi już 25 lipca. Z kolei 31 lipca święto dla wszystkich fanów KOSHEEN – na malcie usłyszą ich dj set z udziałem niesamowitej wokalistki zespołu SIAN EVANS! 14 sierpnia odbędzię się na Malcie kolejna edycja cyklu imprezowego IMPORT!

 

„Co najważniejsze imprezy są zabezpieczone przed meteorologicznymi wahaniami –  mamy zadaszoną, deszczo i wiatroszczelną strefę.” – dodaje Kubiak oraz zdradza kolejne informacje dotyczące nowych pomysłów – „Od dłuższego czasu myślimy nad dziennymi imprezami, być może właśnie w tym miejscu będzie to możliwe.”

 

SQ na Hell’u – 4 lata zapomnienia

 

Przede wszystkim zapraszamy na 4 już edycję eventu nadmorskiego czyli SQ na Hellu – doskonałe okoliczności przyrody i niezliczone muzyczne atrakcje oraz specyficzny klimat Solara są chyba wystarczającą zachętą. Rokrocznie gościmy tam naszych klubowiczów z calej Polski – nie inaczej będzie i tym razem. Jeśli dopisze pogoda zaplanowane mamy granie całodniowe w sobotę i niedzielę.”

 

 

SQ na Hell’u odbędzie się 17 i 18 lipca w Solar Beach Barze – przestrzeni, która od dawna jest domem dla tego wyjątkowego wydarzenia. Zagrają rezydenci SQ – Base, Hagal i Juniore, którzy otrzymają za deckami silne wsparcie polskich artystów min. Glasse, ConradQ, Wookie, Will Art & Creamer oraz debiutujących na tym niecodziennym evencie Goodshine & Adam Ambroży.

 

PING! edition vol. 2

 

Dowiedzieliśmy się również, iż jest szykowana kolejna edycja festiwalu PING! we wrześniu. Miejsce podobnie jak w maju – Stara Rzeźnia w Poznaniu. „Po sukcesie poprzedniej edycji, idziemy za ciosem. Niesamowite przestrzenie Starej Rzeźni tym razem ugoszczą muzycznych szaleńców z Francji dOP oraz koncertowe wydanie niemieckiego duo Martini Bros. Na drugiej sali 3 Channels i inni artyści których zaanonsujemy już wkrótce. – komentuje menager SQ, po czym dodaje – Do SQ w Starym Browarze zapraszamy na przełomie sierpnia i września, w nowym odmienionym obliczu.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →