Nowe wydawnictwo Kas:st w nieco innej odsłonie!

News

Hold Me To The Light to utwór, który wybrzmiewał w setach wykonawców Afterlife przez całą jesień. Niewielu przypuszczało, że za produkcją stoi francuski duet, Kas:st!

Kas:st – mocne brzmienia doceniane przez polskich słuchaczy

Paryscy DJ-e niejednokrotnie gościli w naszym kraju, występując w ostatnich latach m. in. w poznańskiej Tamie, na Undercity Festival czy podczas Instytutu. Z reguły występujący w formule live, kojarzeni są przede wszystkim z mocnymi, szybkimi dźwiękami, które wciąż okraszone są w wyniosłą linią melodyjną. Ich utwory Hell On EarthRoad To Nowhere czy Nepal zgromadziły już kilkaset tysięcy odsłuchów na YouTube.

Kas:st – wyjście ze strefy komfortu

Kas:st Hold Me To The Light

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowsze wydawnictwo na łamach Afterlife z pewnością nieco różni się od dotychczasowych tracków skomponowanych przez duet. Co za tym idzie – opinie wśród fanów są zróżnicowane, od głosów pełnych zachwytów po lekkie zaskoczenie. Sami zainteresowani również podzielili się swoją opinią na ten temat na swoim profilu społecznościowym:

Dziś z wielką radością i dumą prezentujemy Wam naszą nową EP dla Afterlife. Kiedy Tale Of Us poprosili nas o stworzenie kilku utworów parę miesięcy temu, uznaliśmy to za okazję do wyjścia z naszej strefy komfortu i poeksperymentowanie z nowymi dźwiękami. Zaprosiliśmy wspaniałego wokalistę – Be No Rain – do współpracy z nami, gdyż bardzo chcieliśmy zamieścić na EP utwór z wokalem. To było dla nas niemałe wyzwanie i Hold Me To The Light wyraża naszą chęć do mieszania gatunków i jeszcze większego eksperymentowania z muzyką techno. Dziękujemy Matteo i Carmine za ich zaufanie (i rewelacyjny remix!) i wszystkim Wam za nieustające wsparcie, release po releasie. To dopiero początek. Love, Kas:st.

Kas:st – Hold Me To The Light EP – tracklista

Na EP znajdziemy 4 utwory. Tytułowe Hold Me To The Light to mieszanka downtempo, dźwięków pianina i wokodera z mocnym punktem kulminacyjnym. Remix Tale Of Us jest swoistym dopełnieniem – podkreślając świetny wokal i dodając swoją firmową konstrukcję dźwięku, włoski duet uczynił z utworu jeszcze większy hit parkietowy. The Hymn Of Fallen Dreams oraz Be Yourself już nieco bardziej przypominają dotychczasową twórczość Kas:st, a zwłaszcza ten drugi track jest wręcz stworzony do zaprezentowania w „godzinach szczytu”.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →