Nowe Pianina od Casio. Użyteczność czy zwykła dekoracja?

fot. materiały prasowe
News
Casio

Japoński gigant branży elektronicznej, Casio, nie przestaje nas zadziwiać. Firma właśnie ogłosiła wypuszczenie linii kompletnie nowych pianin cyfrowych. Pierwsze recenzje zapowiadają fantastyczny produkt. Sprawdź szczegóły!

Casio. Idzie nowe

Casio PX-S7000 – pianino i klawiatura cyfrowa to najnowsza zapowiedź japońskiej firmy należącej do absolutnej wagi ciężkiej w branży elektronicznej. Najnowsza zapowiedź to próba zdefiniowania przez producenta na nowo jakości w dostępnych na rynku pianinach cyfrowych. Casio zaprezentowało nową linię produktów składającą się z trzech zupełnie nowych modeli – najwyższej klasy pianina cyfrowe Privia PX-S7000, PX-S6000 i PX-S5000. Nowe linie charakteryzują się stylowym wykończeniem i kolorami, doskonale prezentujące się w każdej nowoczesnej przestrzeni życiowej.

Casio PX-S7000
Casio PX-S7000 / fot. materiały prasowe

Pianina od Casio cechować będzie idealny ton dzięki zaawansowanemu symulatorowi akustycznemu, który potrafi odtworzyć niuanse prawdziwego fortepianu. Należą do nich rezonans strun, tłumik oraz alikwoty. Pianino Casio PX-S7000 posiada klawisze wykonane z połączenia żywicy i drewna świerkowego, co według firmy zapewnia ich większą gęstość dla bardziej stabilnej gry. Pianino cyfrowe może być umieszczone w dowolnym miejscu w pokoju, ponieważ jest wyposażone w cyfrowy wyświetlacz i dźwięk surround. Posiada również stałe pedały, które są przymocowane do przezroczystego stojaka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sprawdź także: Casio wraca do gry z nowym syntezatorem

Instrument posiada klawisze Smart Hybrid Hammer Action, które według firmy zapewniają sprzężenie zwrotne, jakiego można oczekiwać od precyzyjnie dostrojonego fortepianu koncertowego. Posiadają one świerkową estetykę zewnętrzną oraz subtelnie teksturowane powierzchnie. Te zaś oferują naturalną wydajność poprzez replikę zachowania każdego z osiemdziesięciu ośmiu indywidualnych klawiszy fortepianu.

Casio PX S7000 – recenzja

Produkt ten może łączyć się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, posiada także złącza USB. Istnieje możliwości nagrywania dźwięków MIDI oraz podłączenia mikrofonu w celu nagrywania dźwięku na USB. Pianino PX-S7000 znajdziemy w kolorze musztardowym, białym i czarnym, a jego ceny zaczynają się od 2 099 dolarów.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →