Nowe Nurty 2009 w Poznaniu – zagra Incognito

News

Nowe Nurty to coroczna prezentacja najrozmaitszych brzmień w wykonaniu niekonwencjonalnych, ambitnych artystów. 16 maja na Placu Wolności w Poznaniu zagra brytyjska supergrupa INCOGNITO.

Koncert 'Nowe Nurty’ odbywa się cyklicznie w ramach Imprez Wartych Poznania połączonych z Nocą Muzeów. Nowe Nurty to scena nowo brzmieniowa czyli eklektyczna żywiołowa mieszanka muzyki akustycznej i elektronicznej, przenikanie się różnych gatunków muzycznych, łączenie tego co ”stare”, ”korzenne” z tym co ”nowe”, ”świeże” co w efekcie daje nowa muzyczną wartość.

W tym roku odbędzie się już VII edycja Imprez Wartych Poznania i VI edycja koncertu Nowe Nurty. Poprzednie edycje koncertu NOWE NURTY uświetnili tacy uznani artyści jak: Sistars, Fisz – Tworzywo Sztuczne, Marysia Sadowska, Snowman, Loco Star, Niewinni Czarodzieje, Bassisters Orchestra, Grammatik, Wszystkie Wschody Słońca, Pustki, Bass Medium Trinity, Skalpel, Kobiety, The Crackers, Pinnawela, Poluzjanci, Inity Dub Mission oraz DJ: Envee, Collie Weed, Mental Cut.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwsze dwie edycje koncertu „NOWE NURTY” (2004, 2005) miały miejsce na terenie poznańskiej Malty, w 2006 roku w centrum miasta na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania, a w 2007 w Klubie Eskulap. W roku 2008 koncert ponownie odbył się na Mecie Toru Regatowego Poznańskiej Malty.

 

 

Koncert NOWE NURTY w ramach ”Imprez Wartych Poznania”, 16.05.2009 na Placu Wolności w Poznaniu będzie muzycznym kolażem acid jazzu, funku brytyjskiej supergrupy INCOGNITO; neo-soulu, jazzu, R’N’B i hip-hopu niezwykłej wokalistki MIKI URBANIAK z czteroosobowym zespołem oraz muzyki elektronicznej, nu-jazzu, downtempo, trip hopu, hip hopu, IDM, jazzu, experimental i wszystkiego co świeże w nowej muzyce tanecznej projektu  dj’sko-producencko-turntablistycznego CITY INSIDE ART (CIA) z gościnnym udziałem wybitnego trębacza jazzowego młodego pokolenia MACIEJA FORTUNY.

Koncert poprowadzi Bartek Grochal. WSTĘP WOLNY!

 

Muzikanova.pl objęła patronat nad koncertem Nowe Nurty, zapraszamy!

 

Więcej:

Imprezy Warte Poznania – Nowe Nurty 2009: Koncert Incognito

www.estrada.poznan.pl
www.myspace.com/nowenurty

 

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →