Nowe narzędzie online konwertuje playlisty ze Spotify na link do Bandcampa

News
Ze Spotify wprost na Bandcamp

Merch Table umożliwia kopiowanie i wklejanie adresów URL poszczególnych list odtwarzania Spotify do specjalnej platformy, która następnie generuje linki do zakupu muzyki na Bandcampie.

Ze Spotify wprost na Bandcamp

Za nowe narzędzie odpowiedzialny jest agregator blogów muzycznych Hype Machine. Merch Table ułatwia fanom wspieranie artystów, których słuchają, poprzez zakup ich muzyki na platformie Bandcamp. Przypomnijmy, że platforma ta zapewnia twórcom średnio co najmniej 82% zysków ze sprzedaży swoich produktów. Dostęp do narzędzia konwertującego playlisty znajdziecie pod tym adresem.

Bandcamp

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bandcamp ponownie wspomaga artystów

To nie koniec nowych wiadomości związanych z Bandcampem. Serwis zapowiedział, że akcja Bandcamp Fridays będzie kontynuowana przynajmniej do maja 2021 roku. Inicjatywa ta wystartowała w marcu 2020 roku, tuż po globalnym wybuchu pandemii koronawirusa. W jej ramach serwis całkowicie zrezygnował z pobierania prowizji za sprzedaż muzyki i merchu w wybrane piątki miesiąca. Dzięki tej akcji na konta artystów trafiło do tej pory 40 milionów dolarów. Najbliższa edycja Bandcamp Fridays odbędzie się już już 5 lutego.

bandcamp

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →