Nowakowski – Reframe EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/11/11
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Pamiętacie EP-kę ’MumboMartina Nowakowskiego dla Pets Recordings? Mimo, iż od jej ukazania minęło 11 miesięcy, to pochodzący z niej ’Jazz Mojo’ wciąż okupuje moją playlistę. Kilka miesięcy później na Loco Records pojawił się owoc współpracy Nowakowskiego z Marcinem Krupą, jednak dopiero teraz do sklepów trafił pełnoprawny następca 'Mumbo EP’ – solowe wydawnictwo zrealizowane dla znanego labelu Room With A View.
Martin zrezygnował z eksperymentów z tech-housem oraz disco, stawiając w stu procentach na głębokie brzmienia. To bardzo dobra decyzja, gdyż deep w jego wykonaniu prezentuje się wyśmienicie! Wszystkie 4 utwory doskonale komponują się ze sobą, przez co słuchanie EP-ki w całości sprawia ogromną przyjemność!
Faworyt? Moim jest ’Pet In My Sea’ – utwór genialny w każdej sekundzie, którego najmocniejszą stroną są świetne, nieco brudne brzmienie oraz urzekające piano! Wielbicieli twórczości Jimpstera czy Shur-I-Kana sprzed kilku lat z pewnością usatysfakcjonuje ’Out Of Cage’. Lubicie jeszcze głębszy house? I taki znajdziecie na EP-ce – tytułowy ’Reframe’ serwuje dawkę deepowych pulsacji najwyższej próby. Odrobinę oldschoolowyHighdub’ prezentuje się nie mniej ciekawie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!
’Reframe EP’ bez wątpienia zadowoli najbardziej wysmakowane gusta miłośników głębokiego house’u. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, iż jest to jedno z najlepszych wydawnictw tego gatunku bieżącego roku! Cztery doskonałe produkcje, których koniecznie musicie posłuchać!Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Reframe

02. Pet In My Sea

03. Highdub

04. Out Of Cage

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →