Nowa społeczna inicjatywa festiwalu Audioriver – AUDIOHOME: #jesteśwdomu

Festiwale News
audioriver

Myśleliście o tym, czym właściwie jest poczucie bezpieczeństwa? Czuliście się kiedyś niezbyt dobrze w wielotysięcznym tłumie? A może zastanawialiście się nad tym, jak niepełnosprawni radzą sobie na festiwalach muzycznych? Audioriver postara się wraz z nami odpowiedzieć na te pytania w ramach nowego projekt edukacyjnego AUDIOHOME: #jesteśwdomu.

Audioriver z nową inicjatywą społeczną

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house, techno i drum& bass, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver wciąż się rozwija i stawia sobie nowe, ambitne cele. Jednym z nich jest startująca właśnie akcja AUDIOHOME: #jesteśwdomu

Organizatorzy festiwalu zapraszają nas do rozmowy na tematy związane z takimi zagadnieniami, jak: wykluczenie, bezpieczeństwo i społeczne znaczenie festiwali oraz branży muzycznej. Inicjatywę wsparły już tak znaczące organizacje oraz fundacje (które są też partnerem wydarzenia), jak:  Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Fundacja Kultura Bez Barier oraz After Party FES (Fundacja Edukacji Społecznej), a w samym projekcie wezmą udział nie tylko artyści i przedstawiciele festiwalu, ale także organizacje pozarządowe i eksperci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver zwraca uwagę na problemy społeczne

Akcja AUDIOHOME: #jesteśwdomu odbędzie się w przestrzeni mediów społecznościowych Audioriver. To właśnie tam znajdziemy już niedługo m.in. materiały edukacyjne i video oraz będziemy mogli posłuchać różnorodnych debat.  Usłyszymy głosy również artystów: Novika, Kamp!, AGIM i Avtomat.

Niezwykła atmosfera, odbywającego się już 15 lat Audioriver, jest przede wszystkim zasługą publiczności. Akcja AUDIOHOME została podjęta właśnie z myślą o niej, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które przez cały rok mierzą się z różnymi problemami społecznymi – piszą w informacji prasowej organizatorzy inicjatywy

 

audioriver

Najbliższa edycja festiwalu Audioriver zapowiadana jest jako prawdziwe święto wolności, w czasie którego wszyscy mają czuć się bezpiecznie i swobodnie, niezależnie od pochodzenia, koloru skóry, wyglądu, wieku, płci, orientacji seksualnej, sprawności fizycznej czy intelektualnej.

Audioriver Festival 2021 Płock - data, line-up, bilety, ogłoszenia artystów

Audioriver 2021 z pierwszym ogłoszeniem

Przełożona, jubileuszowa edycja Audioriver odbędzie się w Płocku w dniach 23-25 lipca 2021. Organizatorzy pracują nad potwierdzeniem line-upu, który był zaplanowany na ten rok, a w międzyczasie ogłosili zupełnie nowe nazwiska. Bilety na Audioriver 2021 są dostępne w sprzedaży. Wszystkie karnety zakupione na tegoroczną edycję zachowują ważność na festiwal w nowej dacie. Więcej informacji i aktualności na temat przyszłorocznej edycji Audioriver znajdziecie pod tym linkiem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →