Nowa Rezydencja w Krakowie przedstawia program na wrzesień

Eventpromo
Nowa Rezydencja - nowa miejscówka w Krakowie

Nowa Rezydencja w Krakowie to szczególna miejscówka, która zasługuje na uwagę podczas drobiazgowego planowania weekendu. Jeśli wymagacie od lokalu najwyższych estetycznych standardów, najlepszej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery, to tam waszym oczekiwaniom stanie się zadość.

Nowa Rezydencja – gdzie potańczyć w Krakowie?

Nowa Rezydencja w Krakowie to miejsce, które powstało z oddolnej inicjatywy w odpowiedzi na pandemiczną rzeczywistość. Spontaniczny projekt wyrósł na żyznej glebie chęci i pomysłów na organizowanie sobie czasu, takiego, jak dotychczas. A zatem: skupionego również na przyjemnościach, na tańcu, na muzyce, na zacieśnianiu więzi między ludźmi. Jeśli komuś umknęły imprezy w Nowej Rezydencji, to zdecydowanie polecamy je nadrobić. Za cykl eventów w nowej, krakowskiej miejscówce odpowiadają twórcy this.place i Roof Party – a po nich, można się spodziewać rozrywki z górnej półki.

Nowa Rezydencja - nowa miejscówka w Krakowie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa Rezydencja – miejsce z duszą

Nowa Rezydencja to miejsce inne niż wszystkie. Także architektonicznie, a dla fanów rave’ów, okoliczności imprez przecież nie pozostają bez znaczenia. Klimat jest prawie tak samo ważny, jak muzyka – ma za zadanie podbijać doznania i działać na zmysły. Elektroniczne imprezy to przecież nie zwyczajne balangi – w nich liczy się dbałość o szczegóły. I taki niepowtarzalny, dodający pikanterii sznyt zapewnia Nowa Rezydencja. Miejscówka oddalona od ludzkich siedzib, stara, z historią.

Nowa Rezydencja to dawne centrum administracyjne Huty im. T. Sendzimira. Ówczesna siedziba władz zakładu obecnie służy zupełnie innym celom, niż w przeszłości. Teraz na patio i w ogrodzie Nowej Rezydencji odbywają się imprezy, a muzykę słychać aż do białego rana. Przekonaj się sam, jak się baluje w krakowskim stylu.

Nowa Rezydencja - nowa miejscówka w Krakowie

Nowa Rezydencja – techno, a oprócz tego?

Na muzyce elektronicznej Nowa Rezydencja w Krakowie nie kończy. Oprócz występów uznanych DJów oraz producentów, miejscówka oferuje również koncerty artystów z przeciwnej strony muzycznej barykady. Odbywają się tu również pokazy kina plenerowego czy spotkania zorientowane wokół psychologii. W Nowej Rezydencji znajduje się także strefa gastro, a w niej przysmaki kuchni całego świata.

Nowa Rezydencja - nowa miejscówka w Krakowie

Nowa Rezydencja – wiemy, do kogo będzie należał wrzesień!

Nowa Rezydencja przez kilka miesięcy swojej bytności, zdążyła już zabłysnąć wśród krakowskich lokali i wystawić na scenę masę mocnych zawodników. Po występach Catz 'n Dogz czy zespołu KAMP!, mogłoby się zdawać, że nie czeka nas już nic lepszego. A jednak, włodarze Nowej Rezydencji postanowili pójść za ciosem i zadbać o to, aby również wrzesień w Krakowie upłynął pod znakiem elektroniki. Zobacz oficjalny film z otwarcia Nowej Rezydencji.

Nowa Rezydencja – oficjalny film z otwarcia miejscówki

Nowa Rezydencja – wydarzenia we wrześniu 2020 – daty, artyści

4.09 – Angelo Mike, Sincz, KinkyOutsider, Kacper Koszela
5.09 – Enrico Sangiuliano
12.09 – Oliver Hauntemann
11.09 – Somewhen
19.09 – Biodan

Ostatnie sety w miesiącu zagrają reprezentanci wytwórni Second State – Michael Klein i DEAS w Nowej Rezydencji 26 września, za to już w październiku Nowa Rezydencja połączy siły ze States of Mind Festival. Koniecznie sprawdźcie, co będzie się działo w Krakowie!

Nowa Rezydencja w Krakowie - wydarzenia we wrześniu 2020Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →