Znamy nową lokalizację 1500m2!

News

Jedna z najważniejszych przestrzeni klubowych w naszym kraju zakończyła działalność w Warszawie w Sylwestra 2014 roku. Zobacz gdzie będzie mieścić się nowa siedziba 1500m2!

Budynek LO im. Klementyny Hoffmanowej – najstarsze ze wszystkich warszawskich liceów, założone w 1874 roku, będzie nowym domem dla klubu 1500m2. Dawne liceum, w którym uczyli się m.in. Olaf Lubaszenko czy Piotr Kraśko, od połowy października będzie szkołą dla najtwardszych rejwerów i afterowiczów.

Nowe 1500m2 przy ulicy Emilii Plater 29 rusza zaraz po zakończeniu festiwalu „Warszawa w Budowie”, podczas którego włodarze klubu będą prowadzić artystyczną kawiarnię na wzór starego sto900. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o powrocie 1500m2, warto na pewno się tam pojawić w dniach od 10 do 11 października.
Miejsce to będzie także areną wydarzeń towarzyszących – debat, spotkań, prezentacji filmowych, oprowadzań kuratorskich, zajęć edukacyjnych i warsztatów. Więcej infromacji o festiwalu znajdziecie tutaj.
Spodziewajcie się więc mieszanki bohemy artystycznej i prezentacji muzyki niezależnej. Będzie to intensywny okres różnorodnych akcji kulturalnych, wystaw, teatrów, targów, szalonych imprez, dobrego jedzenia i dekadenckiej atmosfery – zapowiada klub, ogłaszając nową lokalizację.
Wygląda na to, że Warszawę czeka intensywny klubowy sezon!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Źródło: materiały promocyjne

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →