Wielkie otwarcie Nowej Jerozolimy – BILETY!

Wydarzenie

4 października nastąpi oficjalne otwarcie Nowej Jerozolimy, czyli nowej odsłony dobrze znanego klubu przy Alejach Jerozolimskich 57 w Warszawie. Zagrają goście specjalni: Jan Blomqvist oraz Dirty Doering.

Kamienica przy Alejach Jerozolimskich 57 to miejsce dobrze znane warszawskim klubowiczom. W samym centrum miasta, w byłym szpitalu zaadaptowano przestrzeń, której mury wypełnią się elektronicznymi dźwiękami. Twórca Nowej Jerozolimy zamierza zapraszać tu rezydentów tak znanych klubów jak Watergate, Berghain/PanoramaBar czy Bar25.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

– Ten zupełnie innowacyjny projekt zaprasza wszystkich, którzy chcą czuć się swobodnie i bez skrępowania oddać się zabawie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i postaramy się sprostać wymogom, które stawiają przed nami klubowicze. Na bywalców czekają liczne niespodzianki związane z miejscem, od chilloutu pełnego zieleni po intrygujące darkroomy. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie można porównać do europejskich klubów, dlatego zainwestowaliśmy przede wszystkim w najlepsze nagłośnienie. Chcemy zapraszać najgorętsze nazwiska sceny klubowej – podkreśla Rafał Gałkowski, odpowiedzialny za część nocną w Nowej Jerozolimie.

Z okazji otwarcia Nowej Jerozolimy zagrają znani z występów w najbardziej prestiżowych klubach Europy Jan Blomqvist (live) i Dirty Doering. Bilety na imprezę możecie zamawiać już teraz za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

4.10.2013 | NOWA JEROZOLIMA GRAND OPENING | WARSZAWA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →