Nowa data Time Warp 2021

Festiwale News
Time Warp 2021 - sprawdź, kiedy dokładnie odbędzie się festiwal

Z powodu wciąż trwającej pandemii koronawirusa wiele imprez i festiwali odbędzie się w innych terminach, niż pierwotnie zakładali organizatorzy. Nie inaczej jest z niemieckim Time Warp. Właśnie poznaliśmy nową datę przyszłorocznej edycji.

Reklama

Time Warp 2021 – sprawdź, kiedy dokładnie odbędzie się festiwal

Przyszłoroczna edycja festiwalu muzyki elektronicznej Time Warp nie będzie miała miejsce, jak planowano wcześniej – 20 marca. Organizatorzy eventu ogłosili właśnie, że nowa data niemieckiej imprezy to 30 października.

W związku z tym, co dzieje się obecnie na całym świecie, decyzja o prześnieniu festiwalu nie powinna chyba nikogo dziwić. Bilety na październikową edycję Time warp  trafią do sprzedaży już w marcu 2021 roku. Jeśli chodzi o wszystkich, którzy kupili bilety na marzec, to mogą oni otrzymać nowy bilet na październik lub zdecydować się na zwrot pieniędzy – napisali w oświadczeniu organizatorzy Time Warp 2021.

 


Przypomnijmy, że niemiecki rząd planuje przeprowadzić szczepienia na COVID-19  do końca lata 2021 roku. Wszystko więc wskazuje na to, że na jesień powinny powrócić mniejsze i większe imprezy muzyczne oraz powinny zostać otwarte ponownie kluby i sale koncertowe.

Time Warp – mekka fanów elektroniki

Time Warp to najbardziej znany festiwal halowy na świecie, który odbywał się nieprzerwanie od 1994 roku. Line-up tegorocznej edycji, która miała mieć miejsce 4 kwietnia w niemieckim Mannheim zapowiadał się fantastycznie. Na festiwalu wystąpić miała praktycznie cała artystyczna śmietanka świata muzyki.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Time Warp 2020 odwołany

13 marca 2020
Nowa data Time Warp 2021

Time Warp 2020 ogłasza line-up!

14 lutego 2020
Nowa data Time Warp 2021

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.