Nowa data koncertu Woodkida w Polsce

News
Byle do wiosny - W Warszawie wystąpi Woodkid

Francuski artysta miał wystąpić w Warszawie w tym roku, ale z powodu pandemii koncert został odwołany. Jeśli jednak wszystko pójdzie dobrze, to Woodkid zagra u nas na wiosnę.

Byle do wiosny – w Warszawie wystąpi Woodkid

Woodkid poinformował na swoich kanałach w mediach społecznościowych, że w 2021 rusza w trasę  koncertową. W jej ramach odwiedzi również Polskę, a dokładnie warszawską Stodołę. Francuz zamelduje się w naszym kraju 20 maja. Wszystkie bilety zakupione na koncert Woodkida, który miał odbyć się w tym roku, zachowują ważność. Przypomnijmy, że tegoroczny występ artysty został odwołany, jak wiele innych eventów, z powodu pandemii koronawirusa.

Woodkid – World Tour 2021 Trailer

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Woodkid będzie promować nową płytę

Yoann Lemoine, działający pod pseudonimem Woodkid, to człowiek wielu talentów, a jego twórczość obejmuje zarówno dziedziny muzyki, wideo, jak i sztuk graficznych. W 2011 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka Iron, a tytułowy utwór, który znalazł się również na jego debiutanckim albumie The Golden Age (2013), szybko stał się popkulturowym fenomenem. Kawałek wykorzystywano zarówno w grach komputerowych, jak i muzyce (numer samplował sam Kendrick Lamar w The Spiteful Chant na albumie Section.80). Podobnym sukcesem okazał się utwór Run Boy Run, który do dziś jest najwyżej plasowanym singlem Woodkida. W 2016 roku ukazała się EP-ka Ellis nagrana wspólnie z Nilsem Frahmem. W tym samym roku Woodkid nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu Desierto Jonása Cuaróna.

Artysta zyskał również sławę jako reżyser klipów muzycznych i konceptów wizualnych. Oprócz własnych, fenomenalnych teledysków, stworzył także videoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake’a czy Harry’ego Stylesa.

23 października ukazała się ostania płyta Woodkida S16.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →