Novika ruszyła z anglojęzycznymi warsztatami wokalnymi dla dzieci

329
News
Novika - Fot. Paweł Szczegryn

Novika to postać, która zarówno jako dziennikarka, didżejka, jak i wokalistka, odcisnęła spore piętno na polskiej elektronice ostatnich dwudziestu lat. Dziś chce dzielić się swoją pasją i warsztatem z najmłodszymi, a dodatkowo szlifować ich język angielski!

Novika. Dwie dekady zaangażowania

Artystycznie Kasia Nowicka zadebiutowała na początku poprzedniej dekady. W międzyczasie Novika działała na wielu płaszczyznach. Prowadziła audycje autorskie, regularnie grała jako didżejka oraz udzielała się wokalnie, m.in. w produkcjach Fisza czy Smolika. Następnie przyszła pora na rozwijaną do dziś z sukcesem karierę solową. W tym roku ukazał się czwarty długogrający album Noviki zatytułowany Bez Cukru.

Novika zaprasza na Singin’ English

Choć Novika nie może narzekać na brak zajęć, to postanowiła rozpocząć nowy projekt. Singin’ English z Noviką to inicjatywa mająca na celu rozwijać muzyczną pasję najmłodszych. To właśnie dzieciom w wieku od 9 do 13 lat dedykowane są zajęcia odbywające się w każdy czwartek przy ulicy Nobla na Saskiej Kępie. Singin’ English zachęca podopiecznych by uczyć się przez muzykę, dowiedzieć się, o czym są lubiane przez nich piosenki i czerpać radość ze wspólnego śpiewania pod doświadczonym okiem Noviki. Inicjatorka projektu przyznaje, iż sama jako uczyła się języka angielskiego tłumacząc piosenki swoich idoli i śpiewając je z pamięci. 

Singin’ English z Noviką – zapisy

Do grupy można dołączyć zarówno teraz jak i po nowym roku. Szczegóły i zapisy dostępne pod adresem mailowym Noviki: [email protected]. Trzymamy kciuki za powodzenie projektu i zachęcamy rodziców, by pomogli rozwijać muzyczne pasje swoich latorośli!