Nowa Novika

News

Nowa strona! Nowy album! Nowy zespół! A jak sama zapowiada jedna z najaktywniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej, to dopiero początek nowej Noviki!

Jeśli ktokolwiek z Was regularnie odwiedza oficjalną stronę Noviki, na pewno zauważył jej odmienioną szatę graficzną. To jednak dopiero początek zmian w karierze Kasi Nowickiej, które mają nastąpić w Nowym Roku.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pod koniec stycznia 2010 roku ukaże się drugi solowy album wokalistki, zatytułowany „Lovefinder”. Wbrew tytułowi, nie będzie to stonowana płyta o miłości, a Novika zabrzmi na niej inaczej niż wcześniej. Pierwszy singiel usłyszycie tuż po Nowym Roku, ale już teraz Novika zaprasza do zabawy przy tytułowej piosence „Lovefinder“ nagranej wspólnie z Maximilianem Skibą (zobacz teledysk poniżej).

 

 

Już niebawem nowy materiał będziemy mogli usłyszeć na żywo podczas licznych występów Noviki z całkiem nowym składem. Odświeżony imprezowy charakter koncertów zapewnią: Agim Dzeljilji (Oszibarack) oraz Daniel Walczak (Mały72) przy wsparciu niezastąpionego Andrzeja Rajskiego na perkusji.

 

Więcej:

www.novika.pl

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →