Novika – koncert urodzinowy Beats Friendly

News

Z okazji 6. urodzin warszawskiego kolektywu Beats Friendly zapraszamy Was jutro do klubu SQ, gdzie odbędzie się koncert promujący najnowszy album Noviki - "Lovefinder".

Już jutro w klubie SQ odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji 6. urodzin Beats Friendly. Po wielu wizytach jako wokalistka towarzysząca dj’om ze swojego kolektywu, tym razem Novika po raz pierwszy zagra koncert z zespołem, promując najnowszy album „Lovefinder”. Tego wieczoru nie zabraknie także klubowego szaleństwa, gdyż po koncercie zagrają Lexus i Bartek Winczewski.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To ostatnia szansa, aby zamówić bilety na to wydarzenie w naszej bileterii. Zamówienia przyjmujemy do dziś do godziny 20:00!

 

 

 

W ramach rozgrzewski przed jutrzejszym wydarzeniem zapraszamy Was do przeczytania wywiadu oraz do przesłuchania podcastu, który Novika nagrała specjalnie dla muzikanova.pl w kwietniu tego roku.

 

 

Kolektyw Beats Friendly będzie świętować swoje 6. urodziny również w dwóch innych polskich miastach. 28 maja 2010 roku w katowickim klubie Flow zagra Crazy P Soundsystem. Dzień poźniej impreza odbędzie się we wrocławskim Drugim Dnie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →