Novation FLKey 37 – dedykowany kontroler dla FL Studio

novationmusic.com
Elektronika News
Novation FL

Novation wprowadziło na rynek nową gamę kontrolerów o nazwie FLKey. Zaprojektowane specjalnie do pracy z FL Studio są podobny w konstrukcji do popularnej serii LaunchKey, która jest rozchwytywana wśród użytkowników Ableton od kilku lat. Sprawdźcie szczegóły!

Novation – linia FLKey i nowe opcje dla FLowców

FLKey 37, jak sama nazwa wskazuje (o wow!), to klawisze dedykowane użytkownikom FLStudio, zawierające 37 pełnowymiarowych klawiszy, z padami kontrolera i pokrętłami na górze, a także szereg elementów sterujących transportem do zatrzymywania, odtwarzania, nagrywania itp.

Możesz sterować sekwencerem krokowym FL bezpośrednio z kontrolera, a także sterować mikserem. Klawisze posiadają również tryb Scale i Fixed Chord. Istnieje bezpośrednia kontrola nad automatyzacją, przeglądaniem ustawień wstępnych. Możesz spersonalizować elementy sterujące, aby dostosować FLKey do swoich potrzeb w studio.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Model 15 – legendarny syntezator na Twoim komputerze

FLKey Mini wykorzystuje te same koncepcje, co pełnowymiarowa, 37-klawiszowa wersja FLKey. Jest jednak wyposażone w mniejsze klawisze oraz w wersję touchpada kół pitch i mod. Nadal istnieją te same elementy sterujące dla racka kanałów, a także trybu Fixed Chord i Scale, a także trybu User Chord do budowania własnych akordów.

Obie jednostki są już dostępne – wartość FLKey 37 jest wyceniania na 193 euro, a FLKey Mini – 92 euro. Więcej informacji o kontrolerach dowiesz się na stronie Novation.

Novation – uznana firma na rynku kontrolerów

Novation Digital Music Systems Ltd. to brytyjski producent sprzętu muzycznego, założony w 1992 roku przez Iana Jannawaya i Marka Thompsona jako Novation Electronic Music Systems. Obecnie firma specjalizuje się w kontrolerach MIDI, analogowych i wirtualnych syntezatorach oraz interfejsach audio.

The First FL Studio Keyboards – Novation FLkey Mini and FLkey 37 First Look

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →