Nosaj Thing z pierwszym albumem od 5 lat. Mamy singiel

fot. materiały prasowe
News
Nosaj Thing

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na tę informację, ale oto jest i nie możemy się doczekać! Nosaj Thing, jeden z naszych ulubieńców z kręgu szeroko pojętej muzyki elektronicznej, wraca z wyczekiwanym przez fanów nowym albumem. Sprawdź szczegóły wydawnictwa.

Nosaj Thing. Elektroniczny maestro

Pochodzący z Los Angeles Nosaj Thing, czyli Jason W. Chung, od lat tworzy doskonale przyjętą przez krytyków i publiczność muzykę elektroniczną. Jak sam przyznaje, w swojej twórczości czerpie garściami od takich tuzów jak Boards of Canada, Danny Elfman czy DJ Shadow. Przekrojowość to drugie imię Amerykanina – wybitne, eklektyczne produkcje na stałe wpisały się w kanon muzyki bez podziału na gatunki.

Nosaj Thing z pierwszym albumem od 5 lat. Mamy singiel
Nosaj Thing / fot. via musicradar

Dyskografia Nosaj Thinga to niezła lekturka – produkował muzykę dla wybitnych artystów naszych czasów, choćby Radiohead czy Kendricka Lamara. Wszystko zaczęło się w szkolnym autobusie, którym uczęszczał do podstawówki – zachłyśnięty usłyszanymi tam stacjami radiowymi nadającymi hip-hop wiedział, że muzyka to jego przyszłość.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nosaj Thing. Album, na który wszyscy czekali

Najnowszy krążek artysty z Los Angeles zatytułowany Continua będzie jego pierwszym albumem od 2017 roku. Na wydanej nakładem wytwórni LuckyMe płycie znajdziemy szereg współprac z doskonałymi, bliskimi Nosajowi twórcami. Swoje trzy grosze dołożyli między innymi Juliana Barwick, Toro y Moi, Panda Bear, Eyedress i serpentwithfeet. Continua to najnowsze dzieło Nosaj Thinga po genialnym LP Parallels.

Nosaj Thing – We Are

W międzyczasie muzyk wydał jeszcze EP-kę No Mind, zaś rok temu uczestniczył w nowojorskiej wystawie Undercurrent, poświęconej zmianom klimatycznym. Do genialnej serii instalacji audiowizualnych wyprodukował niepublikowaną dotąd muzykę. Continua to zestaw 11 utworów, łączących w sobie wszystko to, co najlepsze w hip-opie, jazzie, soulu i eksperymentalnej muzyce. Album zostanie udostępniony 28 października. Zacieramy ręce!

Nosaj Thing – Continua – tracklista:

 1. Continua feat. Duval Timothy
 2. My Soul Or Something feat. Kazu Makino
 3. Process
 4. Woodland feat. serpentwithfeet
 5. Blue Hour feat. Julianna Barwick
 6. Grasp feat. Coby Sey, Slauson Malone & Sam Grendel
 7. We Are feat. HYUKOH
 8. Condition feat. Toro y Moi
 9. Look Both Ways feat. Pink Siifu
 10. All Over feat. Panda Bear
 11. Skyline
 12. Different Life feat. EyedressPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →