NOHONO na zakończenie My Name Is New Festival

Eventpromo Festiwale
NOHONO, My Name Is New Festival

My Name Is New Festival to inicjatywa wytwórni Kayax oraz warszawskiego klubu Stodoła. Festiwal odbywał się przez całe lato, a już niedługo odbędzie się ostatni koncert. Sprawdźcie, kto wystąpi w pierwszy piątek września.

My Name Is New Festival – projekt, który wspiera młodych artystów

My Name Is New to projekt wytwórni Kayax, który jest wsparciem dla młodych artystów solowych i zespołów. Polega on na pomocy oraz edukowaniu świeżych talentów. Muzycy otrzymują wsparcie merytoryczne, porady na temat budowania wizerunku w sieci, poszerzania grona odbiorców oraz optymalnego korzystania z zasobów mediów społecznościowych.

NOHONO, MY NAME IS NEW FESTIVAL

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W połowie lipca rozpoczęła się druga odsłona My Name Is New Festival,podczas którego co tydzień odbywały się koncerty artystów związanych z projektem. W tym roku, swoje progi młodym twórcom udostępnił kultowy warszawski klub Stodoła, który organizuje duże wydarzenia muzyczne. Dzięki temu muzycy mają szansę zaprezentować swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców i wystąpić przed większą publicznością.

My Name Is New Festival – NOHONO w Warszawie

W pierwszy piątek września odbędzie się finałowy koncert festiwalu. Wystąpi wówczas zespół NOHONO. Poznańska grupa elektroniczna powstała w 2015 roku. Główną ideą zespołu jest łączenie wielu dziedzin sztuki. Grupa splata umiejętności i doświadczenia wszystkich swoich członków. Dzięki temu widzowie otrzymują elektronikę połączoną z żywymi instrumentami oraz hipnotyzującym wokalem. Uzupełnieniem widowiska są efekty audiowizualne oparte o technologię 3D mappingu. Wszystko to razem składa się na widowisko, w którym światło i dźwięk są tak samo ważne.

NOHONO – Gwiezdny pył

Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie NOHONO na żywo!

NOHONO wystąpi 4 września w Stodole

NOHONO wystąpią w warszawskiej Stodole 4 września. Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00. Tak, jak poprzednie koncerty z edycji My Name Is New Festival, wydarzenie jest darmowe. Nie przegapcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →