No More Days. Poznańska scena zjednoczona w pomocy Ukrainie

Fot. Artur AEN Nowicki
News
No More Days - fot. Artur AEN Nowicki

Scena klubowa stolicy Wielkopolski po raz kolejny pokazuje, że potrafi ze sobą współpracować, tym razem w szczytnym i jakże potrzebnym celu. No More Days to wspaniała inicjatywa, która dzięki zaangażowaniu środowiska skupionego wokół poznańskich klubów, chce nieść pomoc Ukrainie, od roku nieustannie okupowanej przez rosyjskiego agresora. Poznajcie szczegóły akcji i dołączcie do niej!

Minął już rok odkąd Rosja zaatakowała Ukrainę. Pomimo upływu czasu, sytuacja naszych wschodnich sąsiadów pozostaje krytyczna. Niezależnie od odnoszonych sukcesów militarnych, napływającej z zagranicy pomocy materialnej i wojskowej oraz kolejnych sankcji nakładanych na rosyjskiego najeźdźcę, Ukraina i jej obywatele ponoszą gigantyczne straty, których bez zewnętrznego wsparcia nie są w stanie udźwignąć. Stąd potrzeba kolejnych inicjatyw mających na celu przekazanie potrzebującym wszystkiego, co może się przydać. A przydają się rzeczy najbardziej podstawowe, bo tych brakuje najmocniej.

No More Days. Wojna trwa, wsparcie nieustannie potrzebne

Fala bezinteresownej pomocy przetoczyła się przez nasz kraj i pokazała, iż w obliczu tak poważnego wyzwania, jakim jest wojna i idące za nią ludzkie cierpienie, potrafimy się zjednoczyć. Kolejne miesiące, które minęły od rozpoczęcia rosyjskiego ataku oraz problemy życia codziennego sprawiły, że toczący się tuż obok nas konflikt wszystkim nam nieco spowszedniał, a potrzeba wsparcia przygasła. Dlatego tym bardziej warte docenienia są takie akcje jak ta, którą przygotowała ekipa SandBox przy współpracy poznańskimi klubami i skupioną wokół nich społecznością.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Artur AEN Nowicki / facebook.com/SandBoxClan

No More Days. Poznańskie kluby z pomocą dla Ukrainy

W najbliższy piątek, 17 marca, w znajdującym się przy ulicy Ewangelickiej budynku Pawilonu, odbędzie się wydarzenie No More Days, w ramach którego prowadzona będzie zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy, jakie następnie zostaną przekazane obywatelom i obywatelkom Ukrainy. O czym dokładnie mowa dowiecie się z poniższej grafiki:

W zamian za przyniesione dary, organizatorzy akcji oferują bezpłatny wstęp na imprezę, która odbędzie się w Pawilonie. Co więcej, wszyscy darczyńcy otrzymają także opaskę na wybrany przez siebie after w klubach, które współtworzącą akcję No More Days. Są nimi Schron, Projekt Lab oraz DSK Oficyna.

W dniu zbiórki, w tym samym miejscu, czyli we wspomnianym już Pawilonie, odbędzie się impreza, podczas której zagrają:

Anna Borsuk I Bassment I Disco MF’s I Korea
Kuriozum I Młoda Polska I naked relaxing
Parabellum I Under the Vibe I Zariush

No More Days – ważne informacje

Organizatorzy akcji zwracają uwagę na najważniejsze zasady dotyczące zbiórki:
nie przynoście gotówki – przyjmowane są jedynie rzeczy wymienione na liście potrzebnych produktów,
– niezależnie od tego ile podarków przekażecie, otrzymacie wspomniane wyżej wstęp i opaski,
– zbiórka trwa od godziny 17:00 do 0:00.

Fot. Artur AEN Nowicki / facebook.com/SandBoxClan

No More Days jest kontynuacją zorganizowanej w ubiegłym roku akcji Rave4Ukraine. Wydarzenie, które także miało na celu zbiórkę najpotrzebniejszych produktów, zakończyło się wielkim sukcesem – udało się uzbierać 70 kartonów wypełnionych niezbędnymi środkami pomocy.

Przyłączamy się i kibicujemy akcji SandBox oraz zachęcamy do udziału w niej, a także do inicjowania podobnych działań w innych miejscach.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →