Nneka na dwóch koncertach w Polsce – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Nigeryjska soulowa wokalistka, porównywana do Lauryn Hill i Erykah Badu, wystąpi 19 kwietnia w B90 w Gdańsku oraz 20 kwietnia w Proximie w Warszawie. Bilety na koncerty Nneki trafiły już do sprzedaży.

Nneka Egbuna urodziła się i wychowała w miejscowości Warri, leżącej w nigeryjskim regionie Delty. Zadebiutowała na muzycznym rynku w 2005 roku albumem „Victim of Truth”, będącym połączeniem ponadczasowych rytmów i współczesnej technologii. Jej kolejną płytą „No Longer At Ease” zachwycił się sam Lenny Kravitz, który zaangażował artystkę do swojej trasy koncertowej.
W 2010 roku Nneka zadebiutowała w USA krążkiem „Concrete Jungle”, będącym kompilacją najlepszych utworów z obu albumów, w tym międzynarodowego hitu „Heartbeat”. Dyskografię artystki zamyka LP „Soul is Heavy”, w dużej mierze skomponowany po powrocie do Nigerii.
Twórczość Nneki to mieszanka wielu stylów muzycznych, reggae, hip-hopu, nowoczesnego R’n’B, staromodnego soulu, afrobeatu, a nawet bluesa, którą wkrótce będziemy mogli podziwiać na żywo – artystka wystąpi 19 kwietnia w Gdańsku i 20 kwietnia w Warszawie. Na koncertach możemy spodziewać się świeżego materiału z zapowiadanego na koniec 2015 roku albumu.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →