Nils Frahm wraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty

fot. Radosław Kazmierczak
News
Nils Frahm

Muzyk, kompozytor i producent muzyczny mieszkający w Berlinie, Nils Frahm, wraca do Polski. Niemiecki artysta przyjeżdża, aby dać dwa październikowe koncerty w jednych z najpiękniejszych sal koncertowych w naszym kraju. Katowice i Wrocław jednymi z przystanków na globalnej trasie koncertowej Nilsa.

Nils Frahm zaczaruje Wrocław i Katowice

Wirtuoz fortepianu rusza w globalną trasę koncertową pod hasłem Music For, na której nie mogło zabraknąć polskich przystanków. W poniedziałek 10 października Nils Frahm zagra w katowickim NOSPR-ze. Dzień później maestro pojawi się we Wrocławiu, gdzie zaprezentuje swoją wyjątkową twórczość w przestrzeni Narodowego Forum Muzyki. Artysta zaprezentuje dźwięki pochodzące z najnowszego krążka, poruszającego się na styku klasyki, elektroniki, eksperymentu i ambientu.

Czytaj także: Nils Frahm zapowiada ambitny i fascynujący album

Nils Frahm
Nils Frahm / fot. Radosław Kazmierczak

Berliński pianista i kompozytor zyskał reputację dzięki intymnym, przejmującym utworom na fortepian. W improwizację wkłada serce, dając się unieść magii chwili. Inspiruje się przestrzenią i publicznością, a podczas występów na żywo jego palce mogą tworzyć nowe kompozycje luźno oparte na znanych mu melodiach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest i on! Został powitany gromkimi brawami. Skromny, uśmiechnięty i niepozorny chłopak wśród swoich zabawek. Jego muzyka jest jak film, opowiada historie, wnika bardzo głęboko do umysłu i manipuluje sposobem myślenia. Jest pełna niepokoju, a zarazem nadziei i piękna. Tłum oddał się w jego ręce (które robią cuda na klawiszach). Nikt nie skakał, nie tupał, nie krzyczał. Każdy z pokorą i skupieniem przyjmował dźwięki serwowane przez artystę będącego w swoim żywiole, w swoim świecie

– cytat z relacji Muno.pl z występu Nilsa Frahma na TNM.

Nils Frahm – Montreux Jazz Festival 

Niemiecki multiinstrumentalista zdefiniował przestrzeń między muzyką klasyczną a elektroniczną poprzez niekonwencjonalne podejście do wiekowego instrumentu. Artysta czaruje słuchaczy na całym świecie, a już niebawem doświadczymy jego magii na żywo podczas występu artysty w NOSPR-ze i NFM-ie. More Music Agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice, ma zaszczyt zaprosić na dwa koncerty Nilsa Frahma. Bilety w cenie 170/190/230 zł już w sprzedaży!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →