Niezbadany kosmos andaluzyjskiego magika. ORBE z debiutem w Axis

News
ORBE

Wytwórnia Axis należąca do Jeffa Millsa kontynuuje serię wydawnictw Escape Velocity, opartą o utalentowanych producentów z całego świata. Najnowsze wydawnictwo należy tym razem do Hiszpana Fernando Orbe, który niezwykłym albumem Beyond Our Ability, przekracza swoje muzyczne granice.

ORBE jest czwartym Hiszpanem, któremu przypadł zaszczyt wydać album w renomowanej wytwórni AxisFernando kontynuuje tym samym „hiszpańską” serię wydawniczą Escape Velocity po swoich rodakach: Tadeo, 30drop i Lagware. Warto przypomnieć, że parę dni temu w ramach serii o tym samym tytule ukazał się magazyn muzyczny, zainicjowany przez Jeffa Millsa.

ORBE: Fot. Axis

Fot. Axis

ORBE. Niezbadane granice

Najnowsze dzieło zaprezentowane przez ORBE to 13-ścieżkowy album, za sprawą którego pochodzący z Andaluzji, jednak mieszkający na co dzień w Madrycie artysta, „eksploruje i bada granice ludzkiej wyobraźni w celu uzyskania nowych dźwięków, elementów i tekstur tak, aby wyjść poza jej schematy”.

Zdolność jest nieskończoną cnotą, tak bardzo możemy ją rozciągnąć na nieznane światy. Zdolność jest związana z kreatywnością, a ta jest nieskończona. Trzynaście utworów zainspirowanych wszechświatami science fiction, od Uncharted World, gdzie możemy znaleźć nieznane, do Strange Wasteland, gdzie znajdujemy się w niezbadanym kosmosie

– wspomina ORBE

ORBE – Beyond Our Ability

Beyond Our Ability jest podróżą przez 13 różnych krajobrazów poza fizycznym światem, który znamy. Album ma pomóc odbiorcy dotrzeć w niezadbane lądy tylko poprzez własny umysły i zdolności poznawcze.

Longplay trafi do sprzedaży 12 marca wyłącznie za pośrednictwem wytwórni Axis.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Jeff Mills świętuje 20-lecie Axis Records

4 kwietnia 2012
Niezbadany kosmos andaluzyjskiego magika. ORBE z debiutem w Axis

Jeff Mills inicjatorem magazynu muzycznego „The Escape Velocity”

11 lutego 2021
Niezbadany kosmos andaluzyjskiego magika. ORBE z debiutem w Axis

Pierwszy album autorstwa DVS1. Co wiemy o „Beta Sensory Motor Rhythm”?

9 lutego 2021
Niezbadany kosmos andaluzyjskiego magika. ORBE z debiutem w Axis

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.