Niespodziewany powrót Axela Bomana. Szwed po dziesięciu latach ponownie w grze

Fot. Axel Boman / Facebook
News
Axel Boman, 10 lat, album

Lepiej późno niż wcale. Dokładnie z takiego założenia wyszedł Axel Boman, który po dziesięciu latach posuchy wydawniczej postanowił sprezentować muzycznemu światu nie lada gratkę.

Bliżej niewyjaśnione zniknięcie Axela Bomana mogło zmartwić niektórych jego fanów. Szwed na okres dziesięciu lat zniknął z muzycznego obiegu, publikując tylko raz na jakiś czas archiwalne wpisy dotyczące własnej kariery. W takich okolicznościach nietrudno było o domysły i ferowanie końca kariery. Wychowanek Studio Barnhus po ponad dekadzie niespodziewanie wyszedł jednak z ukrycia, ogłaszając wydanie podwójnego albumu w połowie kwietnia.

Axel Boman | Boiler Room x Life and Death Barcelona

Axel Boman. Reaktywacja

Wydany przez Studio Barnhus podwójny album o nazwie Luz/Quest For Fire zawiera utwory powstałe we współpracy z saksofonistą Kristianem Harborgiem, Kamohelo, Baba Stiltz, Bella Boo, Man Tear & Inre Fridr czy Miljon. Na każdej z części znajduje się dziewięć utworów, które według informacji prasowej są „odrębne, ale korespondują ze sobą, komunikując się poprzez muzykę, design i słowa”. Nieocenioną rolę w stworzeniu albumu odegrał Erik Lavesson, przyjaciel Bomana, odpowiedzialny za reżyserią artystyczną albumu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W przypadku nowych albumów Axela chcieliśmy bazować na muzyce, aby stworzyć coś w rodzaju rozszerzonego wszechświata. Jeśli chcesz po prostu posłuchać muzyki – nie ma problemu – wszystko jest na swoim miejscu; nie musisz szukać dalej. Jeśli chcesz sięgnąć głębiej, masz do dyspozycji dodatkowe „atrakcje”, czyli okładki albumów, teksty, materiały archiwalne. Ten album to kwintesencja wszystkiego, czego potrzebujesz.

Axel Boman,  Luz/Quest For Fire, Album, 10 lat

Boman w ramach premiery albumu wystąpi na imprezie w Nowym Jorku wraz z Bella Boo, współpracowniczką Studio Barnhus, i Timem Sweeneyem, założycielem Beats In Space. Luz/Quest For Fire ukaże się 15 kwietnia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →