Nieokiełznana Peaches powraca z nowym singlem

News

Wzbudzająca kontrowersje Peaches wydała właśnie nowy singiel Flip This.

Peaches wzywa do obalenia systemu

Peaches w swoim najnowszym utworze kwestionuje społeczny status quo i wzywa do obalenia „systemu”. Tekst piosenki łatwo powiązać z ostatnimi wydarzeniami w USA i akcją Black Lives Matter. Muzycznie mamy zaś do czynienia z siarczystym i agresywnym electro wymieszanym z techno.

Utwór opowiada o budzeniu się, uaktywnianiu. Moment otworzenia oczu, dostrzeżenia opresyjności państwa i społeczeństwa to pierwszy krok walki o lepszą przyszłość – mówi artystka

W swoim berlińskim studio nagraniowym Peaches na nakręciła również teledysk do singla. Obraz możecie zobaczyć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Peaches – Flip This

Peaches w hołdzie dla Marca Bolana

W zeszłym miesiącu, Peaches przedstawiła cover utworu Solid Gold, Easy Action, który pierwotnie nagrał zespół T. Rex. Kawałek ten pojawi się na składance AngelHeaded Hipster: The Songs of Marc Bolan & T. Rex. Płyta będzie hołdem dla nieżyjącego już frontmana T-Rexa, Marca Bolana. Album został wyprodukowany przez zmarłego w kwietniu Hala Willnera.

Peaches – Solid Gold, Easy Action

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →