Niemoc wydaje swój nowy singiel „Plankton” na… telefonach komórkowych!

News
Niemoc Plankton singiel na telefonach

Niemoc powraca z zapowiedzią nowego materiału i robi to w wyjątkowy sposób. Plankton będzie pierwszym w Polsce singlem wydanym na telefonach komórkowych!

Nie tylko jakościowa muzyka, ale również, a może nawet przede wszystkim – promocja

W dobie serwisów streamingowych i wszechobecnego dostępu do muzyki, a także łatwości, z którą każdy może stać się artystą i wypuścić do sieci piosenki stworzone nawet w zaciszu własnych czterech ścian, bardzo ważnym aspektem docierania do słuchaczy stała się sama promocja. Nie jest już żadną tajemnicą fakt, że nawet najlepiej skomponowany i wyprodukowany utwór, za którym nie stoi dobry marketing, nie osiągnie zbyt wiele.

W zawiązku z tym, artyści stają się coraz bardziej kreatywni i wymyślają niesamowite sposoby na promocję swojej muzyki. Wykorzystują do tego nierzadko przestrzenie miejskie, czy zawiązują współprace ze znanymi pozamuzycznymi markami, rozsyłają bogate paczki dziennikarzom i influencerom, czy przygotowują specjalne, limitowane edycje preorderów z dodatkowymi gadżetami i niespodziankami. Jedno jest pewne – sam krążek, nawet w najładniej opakowanym pudełku, już nie wystarcza, aby przebić się przez gąszcz nowości, zwłaszcza, gdy jest się debiutantem, bądź porusza się po alternatywnym podwórku.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Niemoc Plankton singiel na telefonach

Niemoc, fot. Antoni Zajączkowski

Nowości od elektroniczno-gitarowego trio Niemoc nadchodzą

Debiutantami z pewnością nie jest zespół Niemoc, choć alternatywa to już zdecydowanie bliższe im określenie. Alternatywa, a nawet powiedziałabym, pewnego rodzaju innowacja na polskiej scenie muzycznej, bowiem zielonogórskie trio tworzone przez Filipa Awłasa, Michała Drozda i Radka Regułę, postawiło na połączenie klubowej elektroniki z brzmieniem gitar. Ich oniryczno-punkowy miszmasz, który nie sposób jednoznacznie sklasyfikować, trafia zatem zarówno do fanów dobrego rave’u, jak i miłośników rockowego grania.

Zobacz również: Muzyczna przestrzeń warta poznania – Festiwal NADA 2019 – [relacja z koncertu Niemoc]

Nie dość, że Niemoc wie, jak się wyróżnić samym brzmieniem, to jeszcze, jak się okazuje, doskonale potrafi w może nie tyle głośne, ale na pewno atrakcyjne i niespotykane akcje promocyjne. Po wydanym w 2019 roku debiutanckim albumie Baśnie, który ujrzał światło dzienne nakładem ich własnej, współtworzonej z grupą Bluszcz, niezależnej wytwórni Seszele Records, grupa zapowiada nowości. I to jak!

Niemoc – Przekątne

Niemoc zapowiada nowy album singlem Plankton, wydanym na telefonach

Trio właśnie podzieliło się informacją, że ich najnowszy singiel zatytułowany Plankton i nagrany z udziałem tajemniczego gościa, ukaże się już 16 czerwca. Zanim jednak kawałek wraz z teledyskiem wskoczy na streamingi, bardzo limitowana liczba fanów grupy będzie miała okazję posłuchać go w wyjątkowych okolicznościach. Plankton zostanie bowiem wydany w niecodziennej wersji fizycznej. Nie będzie to jednak płyta. Zespół postanowił wgrać singiel na… telefony komórkowe!

To pierwszy taki utwór w Polsce, który zostanie wydany na telefonach. Wyjątkowy, ekskluzywny singiel można zamawiać na profilu Bandcamp zespołu. Śpieszcie się jednak, bo Niemoc przygotowała tylko 10 sztuk takich paczek, w których oprócz telefonów z singlem, znajdą się jeszcze inne fanty od zespołu.

Niemoc Plankton singiel na telefonach

Niemoc – „Plankton”, singiel wydany na telefonach
Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również