Niemoc i vibe’ująca Kacha z Coals w singlu „Plankton”

News

Zespół Niemoc właśnie podzielił się singlem, który zapowiada ich drugi studyjny album. W elektronicznym, smacznym i giętkim utworze gościnnie udzieliła się Katarzyna Kowalczyk, znana również, jako Kacha z Coals. Posłuchajcie, jak brzmi to niestandardowe połączenie!

Niemoc uczy wyjadaczy od PR-u, jak robić dobre promo

Zespół ma już te siedem lat na karku, pierwszą płytę za sobą, lecz mimo tego doświadczenia – szczególnie scenicznego, często wspomina się o nich w kategorii debiutantów. Może to z powodu ich zacięcia lub też niewielkiego autorskiego dorobku. Nie ilość jednak wyznacza muzyczne standardy, prawda?

Pomijając już ciekawostkę, jaką był pierwszy album Niemocy, czyli Baśnie, robiące dobrą robotę na skrawku elektroniczno-alternatywnej sceny, zwróćmy się w stronę tego, co tu i teraz. Grupa właśnie podzieliła się swoim singlem Plankton, anonsującym nadejście ich drugiej płyty. Promocja utworu przebiegła jednak w sposób na tyle niezwykły, że zespołowi należą się owacje na stojąco. Za pomysłowość, koncepcję no i nowatorskie podejście do lansowania się na rynku. No bo kto nie chciałby mieć na własność singla w formie dzwonka na telefon? Normalnie fizyk Schrödingera, bo jednocześnie jest i nie jest fizyczny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz: Niemoc wydaje swój nowy singiel „Plankton” na… telefonach komórkowych!

Niemoc singiel Plankton Kacha z Coals

Niemoc – okładka singla Plankton

Niemoc i Kacha Kowalczyk

Przetarły się tu szlaki zespołu oraz samej artystki, której szczególna barwa bardzo fajnie wpadła w mood dostarczany przez chłopaków z Niemocy. Mam wrażenie, jakby każdy tam robił swoje i dla siebie, ale na sam koniec to, co rozwarstwione, spoiło się w całkowicie jednorodną mieszaninę.

„Plankton” to pierwszy kawałek, który skończyliśmy po wydaniu „Baśni”, naszej debiutanckiej płyty. Chcieliśmy za jego pomocą trochę zresetow głowę i zweryfikować nowe pomysły, stąd jego innowacyjne jak na nasz zespół brzmienie. Wokal Kachy pomógł nam osiągnąć to, w co celowaliśmy – dać upust popowej kreatywności, nie rezygnując z charakterystycznego, niemocowego pierwiastka

– tak Niemoc opisuje współpracę z Kachą

Niemoc singiel Plankton Kacha z Coals

Niemoc, fot. materiały prasowe

Piosence towarzyszy również teledysk, który stworzyli Ernest Borowski i Filip Preis, pracujący również nad oprawą graficzną singla oraz płyty zespołu. Drugi album grupy Niemoc będzie mieć premierę w październiku 2021 roku i ukaże się nakładem Seszele Records. Za dystrybucję cyfrową odpowiedzialny jest PIAS Poland.

Niemoc – Plankton feat. Kacha (Video)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →