Niemiecka scena elektroniczna jednoczy się i prosi o wsparcie

News
Niemieckie środowisko muzyczne walczy o przetrwanie

W liście otwartym, DJe, producenci i ich agenci oraz managerowie - mówiąc krótko, muzyczni i kulturalni przedstawiciele całej sceny elektronicznej - zwracają się do niemieckiego rządu.

Niemieckie środowisko muzyczne walczy o przetrwanie

Sygnatariusze listu żądają wprost od rządzących ochrony przemysłu, a w szczególności pomocy dla artystów, którzy nie są wielkimi gwiazdami oraz osób prowadzących w branży muzycznej samodzielną działalność gospodarczą.

Akcja odbywa się pod przewodnictwem takich postaci, jak Sven Väth, Dr Motte, Ellen Allien, MousseT. i Paul Van Dyk., którzy mówią o tym, że środowisko potrzebuje teraz solidarności, jak nigdy wcześniej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, ponad milion miejsc pracy związanych z przemysłem koncertowo-rozrywkowym jest w Niemczech zagrożonych. Utratę bezpieczeństwa odczuwają szczególnie dotkliwie kluby muzyczne oraz mniejsi, niezależni twórcy oraz osoby aktywnie działający w muzyce i w kulturze.

Niemieckie środowisko muzyczne walczy o przetrwanie

Co zrobi niemiecki rząd?

Inicjatorzy proszą o dialog, nie dyskutując o ponownym otwarciu lokali, za co odpowiedzialne są poszczególne sieci klubowe (LiveKomm jako Związek Federalny lub np. Komisja Klubowa Berlin). Pismo dotarło dziś do poszczególnych ministerstw, a także do posłów z poszczególnych krajów związkowych.

Inicjatorem listu jest stowarzyszenie Booking United z Berlina, do którego należy prawie 140 agencji i około 2500 artystów i DJ-ów. Z dokładną treścią listu możecie zapoznać się pod tym adresem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →