Nie żyje znakomity DJ z Ibizy – José Padilla

Nie żyje znakomity DJ - José Padilla Maria Requena

Hiszpański artysta oraz rezydent Café del Mar na Ibizie, José Padilla zmarł w wieku 65 lat.

Nie żyje znakomity DJ – José Padilla

Przez wielu uważany za mistrza chilloutu i ambientu DJ José Padilla Maria Requena pożegnał się z życiem 18 października, po długiej walce z rakiem. W styczniu 2020 roku mixował jeszcze na Ibizie.

Urodzony w Barcelonie, Padilla przeprowadził się na Ibizę w 1975 roku, a w 1991 roku rozpoczął działalność jako DJ w Café del Mar. W 1994 roku stworzył pierwszą składankę Café del Mar dla wytwórni React.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chociaż wiele z jego utworów pojawiło się na kilku kompilacjach, dopiero w 1998 roku jego pierwszy album Souvenir, który został wydany w wytwórni Mercury Records, dzięki współpracy z kilkoma muzykami sceny chilloutowej, w tym z Lennym Ibizarre i Paco Fernándezem. Jego drugi album, Navigator został wydany w 2001 roku.

José Padilla – Boiler Room Bali DJ Set

José Padilla – ponad 30 lat na scenie

12 lat po pierwszej kompilacji Café del Mar, jego nowy wybór utworów Cafe Solo został wydany w wytwórni Resist (nowa nazwa React).

W 2011 roku światło ujrzała nowa składanka CD Here comes the sunset vol. 4, a po latach José Padilla przywiązał się ponownie do plaży, tym razem we Włoszech, w Fregene. Po występie w Singicie, cudowna plaża Padilla została oczarowana pięknym zachodem słońca i atmosferą tego zakątka raju i rozpoczęła wieloletnią współpracę z grecką wytwórnią Klik Records.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →