Nie żyje amerykańska ikona house

Fot. Materiały promocyjne
News
Ian Harshman - nie żyje twórca wielu klubowych hitów

Zmarł amerykański DJ house'owy Ian Harshman, lepiej znany pod pseudonimem scenicznym Ian Carey.

Ian Harshman – nie żyje twórca wielu klubowych hitów

To smutny dzień dla świata muzyki klubowej. Dotarły do nas wieści, że Ian Carey zmarł niespodziewanie w piątek 20 sierpnia 2021 roku. Czołowy  twórca muzyki house i electro miał zaledwie 46 lat. Przyczyna śmierci wykonawcy nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Artysta posiadał na swoim koncie kilka hitów, które podbiły parkiety całego świata. Wystarczy wymienić takie tytuły, jak: Get Shaky (prawie 10 mln wyświetleń na YouTube), Amnesia, Rise, Keep On Rising czy Red Light.

The Ian Carey Project – Get Shaky

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ian Carey & Rosette feat. Timbaland & Brasco – Amnesia

Ian Carey – Red Light

Ian Harshman – ponad 30 lat na scenie

Urodzony 13 września 1975 roku w Hancock, Maryland, Ian Carey (Ian Harshman) dorastał w otoczeniu muzyki, jako że jego ojciec był inżynierem dźwięku na żywo dla różnych grup muzycznych. W college’u zaczął eksperymentować z produkcją muzyki tanecznej, poznawał różnych DJ-ów hip-hopowych, co doprowadziło do jego zaangażowania jako DJ-a. W końcu przeniósł się do Europy, aby zajmować się muzyką na pełen etat.

Carey najbardziej znany jest ze swojego hitu Get Shaky, który dotarł do pierwszej dziesiątki list przebojów w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a w Australii osiągnął był numerem 2. Piosenka ta zdobyła również ponad dziewięć milionów wyświetleń na YouTube. Amerykanin współpracował z takimi znanymi artystami jak: Afrojack, Taio Cruz, Snoop Dogg i Timbaland.

Wiele osób na Twitterze wyraziło swoją miłość do multi-platynowego producenta. Wyrazy współczucia przekazały m.in. wytwórnie Spinnin’ i Defected, a także artyści Laidback Luke i Chris Lake.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →