Nie tylko Pogłos. Koniec legendarnego The Basement. Powód? Deweloperzy

Fot. Festicket
News
The Basement przechodzi do historii

Słynny klub The Basement z Bristolu zapowiedział zakończenie działalności. 

The Basement przechodzi do historii

W zeszłym tygodniu media społecznościowe obiegła fotografia wyburzonego klubu Pogłos w Warszawie. Patodeweloperka, nieskrępowana praktycznie żadnymi przepisami, swoimi agresywnymi działaniami zagarnia coraz więcej przestrzeni miejskiej, przeznaczając ją na biurowce bądź apartamentowce dla uprzywilejowanych. Sytuacja ta niestety nie dotyczy jedynie naszego kraju. Popularny na całym świecie brytyjski klub nocny The Basement ogłosił właśnie zakończenie swojej działalności. 

Ekipa prowadząca miejscówkę w poście umieszczonym w mediach społecznościowych napisała:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zamykamy się z powodu planów zagospodarowania budynku przez właściciela, na które nie mamy żadnego wpływu. Mieliśmy przeczucie, że tak może się stać, biorąc pod uwagę zmiany zachodzące w Stokes Croft. Czy w tym miejscu będzie nadal miejsce dla oddolnej kultury? Mamy co do tego złe przeczucia. Nadchodząca zima zapowiada się ciężko dla wielu osób. Prosimy o dalsze okazywanie miłości naszej społeczności, jak tylko możecie.

Nie tylko Pogłos. Koniec legendarnego The Basement. Powód? Deweloperzy
fot. 365 Bristol

Impreza pożegnalna

The Basement zorganizował swoją ostatnią imprezę w minioną sobotę. Na wydarzeniu na Facebooku załoga obwieściła, że ma na celu znalezienie nowej przestrzeni dla przyszłej działalności. 

Klub, który został otwarty w 2010 roku, był prowadzony przez West of England Combined Authority Space Agency, organizację charytatywną, która „stara się organizować niedrogie wydarzenia, które są przyjazne dla wszystkich”.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →