Nie radzisz sobie psychicznie z lockdownem? Naukowcy radzą, żebyś wziął MDMA

News Galeria
Kanada zdekryminalizuje niektóre narkotyki w Kolumbii Brytyjskiej

Organizacja medyczna Mind Medicine Australia opowiada się za stosowaniem MDMA u osób, które w czasie trwania pandemii koronawirusa zmagają się z problemami zdrowia psychicznego.

MDMA na ratunek w czasie pandemii koronawirusa

Mind Medicine Australia, oprócz zażywania MDMA, namawia również do stosowania psylocybiny – organicznego związku chemicznego, który znajduje się w grzybkach halucynogennych.

Organizacja medyczna z siedzibą w południowym Melbourne od lat wspiera badania naukowe nad psychoterapią wspomaganą środkami psychodelicznymi. Teraz wezwała rząd australijski do zaoferowania tego leczenia w ramach wsparcia zdrowia psychicznego podczas trwania pandemii COVID-19.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Huey Lewis And The News – I Want A New Drug

MDMA naprawdę pomaga w walce z chorobami

Australia, podobnie jak inne państwa, przeżywa ostatnio nagły wzrost ludzi szukających pomocy w związku z problemami zdrowia psychicznego spowodowanymi lockdownem, takimi jak depresja, stres, nerwica czy niepokój. W związku z tym członek zarządu MMA Andrew Robb powiedział telewizji ABC:

Psychoterapia wspomagana środkami psychodelicznymi jest potencjalnie najbardziej znaczącą innowacją w dziedzinie zdrowia psychicznego, jaką widzieliśmy przez dziesięciolecia. Kiedy wyjdziemy z tej pandemii, będziemy również musieli dosłownie ratować dziesiątki tysięcy ludzi, którzy nie będą radzili sobie ze skutkami materialnymi, zawodowymi i społecznymi lockdownu. MDMA może im pomóc.

Przypomnijmy, że próby leczenia zespołu stresu pourazowego przeprowadzane przez MMA za pomocą MDMA zakończyły się sukcesem. Liczni naukowcy  w Londynie wymieniali MDMA również jako potencjalnie bardzo skuteczne lekarstwo na alkoholizm.

Kup voucher na dowolny, przyszły koncert

Biletomat.pl
od 50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →