Nico już wkrótce powróci z nową EPką – „The Driving Rain”

News
Nico - jeden z najbardziej znanych meksykańskich producentów i DJów

Krążek Nico zatytułowany The Driving Rain ukaże się 9 kwietnia.

Nico – jeden z najbardziej znanych meksykańskich producentów i DJ-ów

Nicolas Guerrero to pochodzący z Mexico City artysta, który w ostatnich latach rozkwitł na globalnej scenie ze swoim projektem White Visitation. Obecnie jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych meksykańskich twórców muzyki elektroniczno-eksperymentalnej.

W krótkim czasie Guerrero przeszedł drogę od tworzenia własnych, ręcznie robionych mixtape’ów do wydawania mrocznych techno-unikatów w takich wytwórniach, jak Blankslate, L.I.E.S. i Styles i Upon Styles. W 2020 roku Nicolas uruchomił swój własny label, w którym wydał epkę Six Rooms oraz utwory Timedance i Mother’s Finest. W ciągu swojej kilkuletniej kariery, muzyk zdążył nagrać kilka albumów oraz kilkanaście epek i singli.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

White Visitation – Boiler Room Mexico City DJ Set

Nico z nową EPką

Najnowsza płyta Nico ukaże się nakładem wytwórni Midnight Shift, która swoje siedziby ma zarówno w Berlinie, jak i Singapurze. To pierwsze wydawnictwo Nicolasa Guerrero aka Nico dla tego międzynarodowego labelu. Wytwórnia w swoim katalogu ma takich wykonawców jak m.in.: KiNK, Intergalactic Gary, JAI/MAHL aka Jamal Moss, Eduardo De La Calle, Brenecki i Prequel Tapes. Czterościeżkowy The Driving Rain trafi do sprzedaży już 9 kwietnia.

Posłuchajcie kawałku Wolfram z nadchodzącej minipłyty meksykańskiego artysty.

Nico The Driving Rain – lista utworów

1. The Driving Rain

2. Wolfram

3. Elements

4. Wolfram (Dub)

Nico - jeden z najbardziej znanych meksykańskich producentów i DJów

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →