Nick Murphy/Chet Faker nagrywa album z zespołem. Producentem – Dave Harrington z Darkside

News
Chet Faker Nick Murphy

Chet Faker połączył siły z muzykami światowej klasy i wydali razem płytę. Nad całością tej pracy czuwał Dave Harrington, połowa duetu Darkside.

Australijski piosenkarz/songwriter Nick Murphy jest znany z atmosferycznych, elektronicznych produkcji – pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, jak i pseudonimem Chet Faker. Zdobył ogromną popularność dzięki coverowi zespołu BlackstreetNo Digitty, a później jeszcze paroma singlami, przy których współpracował m.in. z Flumem i Kilo Kish. Następnie w 2014 roku artysta wydał bardzo udany, pierwszy album – Built on Glass. Wydawnictwo odniosło niesamowity sukces, zdobyło status platynowej płyty w Australii. Z czasem wrócił do swojego prawdziwego imienia i nazwiska, a wraz z tą zmianą sprowadził swoją muzykę do bardziej soulowej stylistyki. Tę transformację zwieńczył dwiema płytami, pierwszą Run Fast Sleep Naked wydaną w 2019, a następnie Hotel Surrender, która została opublikowana w tym roku. Teraz Murphy połączył siły z zespołem The Program i razem wydali album Take In The Roses.

Nowy projekt i powiew świeżości

Nick Murphy miał okazję pracować w doborowym towarzystwie. Grał on z takimi muzykami jak Nick Kinsey (Waxahatchee, Kevin Morby), Jake Falby (Chet Faker, Julie Byrne), Tim Lappin oraz Tim Mislock, a nad całą produkcją czuwał Dave Harrington (Darkside). Album został napisany i nagrany w Tornillo w stanie Teksas. To dość istotne, ponieważ wpływ małego miasteczka na granicy z Meksykiem jest zauważalny w ich twórczości. Ta kolaboracja wnosi wiele nowego dla wszystkich zaangażowanych w tą pracę. Projekt ten jest spokojny i kojący, ale także zabawny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nick Murphy
Nick Murphy, fot. materiały prasowe

Ta płyta jest ważna z wielu powodów, ale jeśli miałbym wybrać jeden, to ten, że jej tworzenie sprawiło mi dużo frajdy

mówi Murphy

Trzeba przyznać, że można wyczuć tą radość ze wspólnego grania.

Nick Murphy, The Program – Take In The Roses – odsłuch albumu

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →