Netsky w Poznaniu już w piątek – BILETY!

Wydarzenie

Przed nami kolejna odsłona muzycznych wydarzeń w ramach 'Before ifestival', tym razem w Poznaniu! Gwiazdą wieczoru będzie Netsky!

Już w najbliższy piątek, 5 sierpnia 2011 roku, w poznańskim klubie Post Dali Plaża wystąpi Netsky! Ten pochodzący z Belgii artysta w przeciągu zaledwie roku stał się jedną z najważniejszych postaci i najbardziej rozwijającym się talentem na scenie połamanych dźwięków. Bardzo duże uznanie przyniósł mu wydany w 2010 roku debiutancki album zatytułowany po prostu „Netsky” oraz remixy stworzone dla takich gwiazd jak: Pendulum, Underworld, Swedish House Mafia czy też Rusko.

Najlepszym potwierdzeniem jego zasług na scenie muzycznej są nagrody zdobyte na prestiżowym Drum & Bass Awards w kilku kategoriach – Best Upcoming Producer, Best Breakthrough DJ, Best Breakthrough Producer, Best International Artist oraz Best Liquid DJ. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Netsky wystąpi w Poznaniu w ramach 'Before ifestival’. Przypomnijmy, że i festival to wydarzenie, które odbędzie się 20 sierpnia w gdańskim CSG. Na imprezie zaprezentują się światowego formatu artystyści związani z muzyką drum & bass i dubstep. Wśród nich są takie gwiazdy jak: The Qemists (live),  State of Mind , Bar9, Brookes Brothers, Chasing Shadows oraz Logistics.


Netsky – Essential Mix – 09-10-2010 by acunixx

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →