Album NERVY już w sklepach KONKURS

Konkurs

Debiutancki album zespołu NERVY, któremu patronujemy, właśnie trafił na sklepowe półki. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać tę płytę.

Kilka lat temu Igor Boxx i Agim Dżeljilji postanowili połączyć swoją wrażliwość i doświadczenie, powołując do życia nowy muzyczny byt, w którym jest zawarta synteza wspólnych muzycznych fascynacji. Chwilę później do składu dołączył Jan Emil Młynarski, ktory swą grą na perkusji dodał kolejny element do tej nieprzewidywalnej układanki. Tak narodził się projekt NERVY.
Wczoraj miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu, który na swoim koncie ma już pierwsze występy na festiwalach T-Mobile Nowe Horyzonty oraz Tauron Nowa Muzyka. To właśnie ten ostatni, swoim logo sygnować będzie album, rozpoczynając tym samym całą serię wydawniczą, właśnie spod tego znaku. Album ukazał się nakładem labelu MMA Rec.
Miło nam ogłosić, że Muno.pl objęło patronat medialny nad albumem NERVY.

KONKURS

W naszym konkursie masz szansę zdobyć album NERVY. Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB u góry) oraz odpowiesz na pytanie:
Z jakich dwóch popularnych zespołów pochodzą Igor Boxx i Agim Dżeljilji?
Prawidłowe odpowiedzi przesyłajcie na adres [email protected], w treści podajcie też swoje imię i nazwisko, login na muno.pl oraz adres pocztowy do wysyłki. Rozwiązanie konkursu nastąpi 27.11.2014 o godzinie 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.
NERVY – NERVY [MMA Records]
Data wydania: 24.11.2014
Tracklista:
1. Preambulum
2. Euforia
3. Noiko
4. Ami
5. Arkadia
6. Serge Africa
7. Manai
8. Romania
9. Extatic
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku: