Nene H umie w państwa miasta i oddaje im cześć w swoim najnowszym EP

fot. via factmag.com
News
Nene H umie w państwa miasta i oddaje im cześć w swoim najnowszym EP

Nene H, niezwykle utalentowana producentka z Berlina, na swojej najnowszej EP-ce Trifecta składa hołd trzem miastom, które w znaczący sposób wpłynęły na jej życie.

Nene H. Nowa jakość z berlińską pieczęcią

Nene H stała się w ostatnim czasie jedną z najbardziej szanowanych DJ-ek i producentek berlińskiego podziemia. Nieskończona kreatywność, wyrafinowany gust i unikalne podejście do muzyki przysparzają jej kolejnych fanów na całym świecie. W ciągu dziewięciu lat od przeprowadzki do Berlina urodzona w Turcji DJ-ka stała się siłą napędową undergroundowej tożsamości miasta.

Nene H.
Nene H / fot. Paul Krause

Jej transcendentalne sety są wynikiem wszechogarniającego zauroczenia muzyką zbudowaną na fundamentach azerbejdżańskich i tureckich dźwięków, na których się wychowała. Dodajmy do tego umiejętność gry na klasycznym fortepianie, którą szlifowała w Państwowym Konserwatorium w Stuttgarcie. Dołożywszy szalone techno, turecko-niemiecki hip-hop i szczyptę ghetto-house’u, Nene H. wykazuje fenomenalną zdolność do mieszania ze sobą różnych gatunków, sprawiając, że w tym szaleństwie jest metoda.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Powstał nowy film dokumentalny o scenie w Berlinie. Oglądamy!

Oprócz regularnych występów w Berlinie – w tym jej monumentalnego występu w CTM z Narodowym Chórem Gruzji oraz dwóch występów na Atonalu regularnie spotkamy ją w najlepszych klubach na świecie. Bassiani w Tbilisi, Myst w Paryżu i ∄ (K41) w Kijowie – to kilka z nich. Od niedawna sprawuje również rezydenturę w klubie Endurance w Kopenhadze.

Nene H. Trzy miasta, jedna miłość

Najnowsze wydawnictwo – Trifecta – ukaże się 9 grudnia nakładem Live From Earth Klub. Wydawnictwo jest hołdem złożonym przez berlińską producentkę miastom, które ją najbardziej zainspirowały. Trzy utwory na EP-ce to kontynuacja znanego z jej twórczości ostrego funkowego techno w połączeniu z zachwytem nad Istambułem, Berlinem i Kopenhagą.

Nene H | HÖR 

Ring the Sirän jest adoracją dla Istambułu i jej projektu, w którym daje z siebie wszystko tylko po to, aby podnieść poziom sceny w największym tureckim mieście. Fukken Lie jest dla Berlina – miasta, które pozwoliło jej wyrazić siebie i ukształtować swoją osobowość. Hold Ud, Skat! jest gloryfikacją kopenhaskiej sceny i miasta dającego Nene H niepokładaną ilość artystycznej inspiracji.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →