Naucz się produkcji muzycznej od Disclosure

News

Duet braci Lawrence zaczął prowadzić transmisje, w których zdradza tajniki swojej artystycznej pracy.

Disclosure – o dwóch takich, co skradli serca słuchaczy

Disclosure to  duet grający muzykę elektroniczną, który tworzą bracia Guy i Howard Lawrence. W tym roku grupa obchodzi 10. rocznicę wydania debiutanckiego singla Offline Dexterity. Disclosure ma na swoim koncie wiele sukcesów i 4,8 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Muzycy byli nominowani m.in. do nagród Grammy, Mercury Music Prize oraz BRIT Awards.

Disclosure – album Energy – premiera 28 sierpnia

Bracia Lawrence zapowiedzieli premierę swojego najnowszego albumu studyjnego na 28 sierpnia. Płyta będzie nosić tytuł Energy i jest następcą wydanego w 2015 roku krążka Caracal. Posłuchajcie singla My High z nadchodzącego albumu, w którego teledysku gościnnie wystąpili Aminé i slowthai.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disclosure, Aminé, slowthai – My High

Disclosure nauczą Cię produkcji muzycznej

Pierwszy z serii filmików, trwający blisko 3 godziny, jest już dostępny pod tym adresem. Guy Lawrence, połowa brytyjskiego duetu Disclosure, demonstruje na nim niektóre z jego ulubionych technik, jakie stosuje przy produkcji muzyki.

Jestem bardzo podekscytowany projektem streamingu na Twitchu. Włożyliśmy naprawdę sporo czasu i wysiłku w to, aby nasze video wyglądało i brzmiało na najwyższym poziomie. Kolejne materiały zamierzamy dodawać regularnie – komentuje Guy Lawrance.

Muzyk zapowiedział również, że będzie dzielił się pomysłami, które dobrze mu służyły przez ostatnie lata i przełożyły się na sukces Disclosure.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →