Naturalna płynność ekscytującej przejażdżki. Modeselektor i ich najnowsze 66 minut

Fot. Birgit Kaulfuss
News
Modeselektor

Niemiecki duet Modeselektor (Gernot Bronsert i Sebastian Szary) po dwóch latach od wydania pełnowymiarowego albumu Who Else, zapowiada 27-utworowy mixtape z gościnnym udziałem Jackson & His Computerband i Paul St. Hilaire. Extended ukaże się 9 kwietnia i będzie dostępny na kasetach, płytach CD i platformach cyfrowych.

Stopniowo składany mixtape ze starych i nowo konstruowanych utworów, pochłonęło Modeselektor, jak mało które wydawnictwo w przeszłości. Na przestrzeni 2020 roku, duet przeszedł przez 10 różnych wersji mixtape’u. Doprowadziło to do powstania 27 utworów zamkniętych w 66 minutach „naturalnej płynności”. Ekscytującą, ponad godzinną przejeżdżę wzbogaca kolaboracja z Jackson & His Computer (Hood) oraz legendarnym wokalistą dubowym Paulem St Hilaire (Movement).

Fot. Birgit Kaulfuss

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Birgit Kaulfuss

Modeselektor. Pierwszy taki projekt

Pierwszy w karierze berlińskiego duetu mixtape, przedstawiany jest jako historia samych artystów. Ukazujący nonszalancję, techniczną sprawność i całkowite lekceważenie tradycyjnych pojęć gatunku Extended, był dotychczas jedyną pozycją na liście życzeń Modeselektor, której nigdy nie udało się zrealizować. Po wydaniu albumu Who Else w lutym 2019 roku, duet Bronsert & Szary, podjął decyzję o projekcie na niespotykaną dotąd skalę. Przekopując się przez swoje archiwa i powracając do starych pomysłów na utwory, pół roku później było wiadomo, że powstanie Extended. Niektóre z utworów sięgają nawet 2007 roku.

Extended ukaże się 9 kwietnia i będzie dostępny na kasetach, płytach CD i platformach cyfrowych. Zaraz po  po nim ukaże się seria epek, każda zbudowana wokół innego utworu z mixtape’u. Na poczet projektu, tancerz Corey Scott-Gilbert, stworzył choreograficzną interpretację krążka. Przekształcona w film Work przez artystę wideo Krsn Bransko i doradcę dramaturgicznego Tobiasa Staaba ekranizacja, również ukaże się w następnym miesiącu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →