Pierwszy oryginalny mikser do Traktor Pro

Technologia

Firma Native Instruments debiutuje na rynku mikserów DJ-skich! Nowe urządzenie Traktor Kontrol Z2 dedykowane jest miłośnikom scratchu, którzy z jego pomocą wycisną z Traktor Pro jeszcze więcej.

Wprowadzenie na rynek własnego battle miksera to odważne posunięcie Native Instruments. Marka cieszy się ogromnym zaufaniem klientów w segmencie digital DJ, jednak tworzenie sprzętu przystosowanego do pracy w trudnych warunkach, z jakimi zmagają się miksery do scratchu, nie było do tej pory specjalnością firmy. Czy turntabliści zaufają debiutującemu Traktor Kontrol Z2, który na dodatek wygląda dość delikatnie? Okaże się po kilku miesiącach obecności miksera na rynku.
Producent Traktor Kontrol Z2 określa go mianem pierwszego na świecie miksera w standardzie 2+2 – oznacza to, że DJ będzie miał do dyspozycji obsługę dwóch standardowych decków oraz dwóch remix-decków. Urządzenie posiada oczywiście wbudowany interfejs audio zgodny z Traktor Scratch Pro, pełne wsparcie dla MIDI oraz sekcji fx-ów z nowymi funkacjami Post-Fader Effects oraz Macro Effects, które zostaną wprowadzone w Traktor Pro 2.6.
Dotychczasowi użytkownicy kontrolerów Kontrol X1 oraz Kontrol F1 nie muszą się martwić, że zabraknie im portów USB w laptopie – urządzenia te można podłączyć bezpośrednio do nowego miksera.
Traktor Kontrol Z2 sprzedawany będzie z oprogramowaniem Traktor Scratch Pro 2.6. Cena zestawu wyniesie $899. Premiera już 1. listopada!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →