Najlepszy house w klimacie Avatara na PANDORA Two Worlds

facebook.com/pragacentrum
Eventpromo
Pandora

31 marca w warszawskiej Pradze Centrum odbędzie się impreza PANDORA Two Worlds. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

PANDORA Two Worlds – clubbing w klimacie Avatara

𝐏𝐀𝐍𝐃𝐎𝐑𝐀 𝐓𝐰𝐨 𝐖𝐨𝐫𝐥𝐝𝐬 to kolejna po Circus Freak Show tematyczna odsłona Pragi Centrum w formule, która poprzednim razem okazała się strzałem w dziesiątkę. Tym razem specjalnie na potrzeby eventu, starannie przygotowane dekoracje przeniosą nas w klimat dobrze znany z filmu Avatar Jamesa Camerona. PANDORA podzieli się tej nocy na dwa światy – profil wodny zostanie zlokalizowany w zewnętrznych namiotach zaś lądowy w środku hali barowej. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji – taneczny performance, fire show i specjalnie na tę noc przygotowane oświetlenie i wizualizacje, które zapewnią niezapomniane wrażenia audiowizualne.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć coś nowego, co wybiega daleko od utartego schematu typowej imprezy. Dajcie się ponieść wyobraźni i przenieście z nami w inną adaptację rzeczywistości.

fot. materiały prasowe

W trakcie imprezy usłyszymy najlepszych polskich przedstawicieli reprezentujących szeroko pojętą muzykę house. Na PANDORA Two Worlds zaprezentuje się m.in. barwna postać stołecznej sceny Adam Obrębski – rezydent klubu Luzztro, reprezentujący również kolektyw NBSE. To niestrudzony DJ, współautor wielu muzycznych inicjatyw oraz mentor i wykładowca w akademii DJ-skiej, szkolącej młodych adeptów tego fachu. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Adam Obrębski: Pasja i wychodzenie poza schematy [wywiad]

Kolejną nietuzinkową postacią jest Pysh – utalentowany didżej i producent, ceniony edukator, a przede wszystkim niesamowicie elastyczny twórca. Jego zapoczątkowana pod koniec lat 00. kariera obfitowała w wiele stylistycznych zwrotów. Za każdym razem Pysh udowadniał, że potrafi w nieszablonowy sposób eksplorować nową dla siebie estetykę. Zalicza się do kategorii „notorycznych debiutantów”, artystów, którzy z permanentnego wychodzenia ze strefy komfortu, uczynili motor napędowy swojej kreatywności. Jego występy na stałe zapisały się w lineup’ach największych polskich klubów i festiwali muzycznych, co podsumował poświęcony mu rozdział w książce ’30 lat polskiej sceny techno’ plasując go w niekwestionowanej czołówce rodzimej sceny elektronicznej.

PYSH DJ SET | PRAGA CENTRUM W. BOOKA SHADE JAN 2023

Wkrótce po wydaniu debiutanckiej EPki zdobył pierwsze miejsce w konkursie na remix utworu 'Regenerate’ organizowanym przez Booka Shade. Dzielił scenę z artystami takimi jak Eelke Kleijn, Robag Wruhme, Guy J, czy Kollektiv Turmstrasse. Balansuje między gatunkami house, indie i melodic oraz etnicznymi, folkowymi brzmieniami, a umiejętność tworzenia zaskakujących aranżacji z dźwięków otoczenia czy sampli ze starych kaset, porywa do tańca publikę na całym świecie.

Za muzyczną stronę odpowiedzialny będzie również warszawski weteran Chriss Jaxx. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny house music od prawie ćwierć wieku. Można go usłyszeć w najlepszych klubach i festiwalach, również poza granicami kraju: Zanzibar, Ibiza, Londyn. Został zaproszony do udziału i zagrania na jednej z najbardziej znanych konferencji artystycznych – czyli słynnym ADE w Amsterdamie. Supportował takich artystów, jak Erick Morillo, Mark Knight, Anja Schneider, HOSH, czy Jan Blomqvist. Skład uzupełnia kolejna postać kojarzona z warszawskim klubem Luzztro czyli PATKA – rezydentka klubu przy Jerozolimskich 6, autorka niezwykle popularnego cyklu Sunday Funday.

Organizatorzy PANDORY nie wymagają tej nocy specjalnego dress-code’u. Jeśli mamy ochotę dorzucić cegiełkę do kreacji finezyjnego świata Avatara – nic nie stoi na przeszkodzie. Na miejscu będzie również możliwość zrobienia make up fluo.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →