Najciekawsze imprezy, na które jeszcze pójdziesz w tym roku

News

2018 chyli się ku końcowi, ale Szpitalna 1, SQ, Sfinks700, Jasna 1, Prozak 2.0, Tama, Smolna i Projekt LAB mają dla Ciebie jeszcze kilka ciekawych bookingowych propozycji!

Freddy K & SOS Gunver Ryberg live / Szpitalna 1

Szpitalna 1 świętuje 3. urodziny! Finałem tygodniowej celebracji będzie sobotnia impreza z dwoma wyjątkowymi gośćmi. Jednym z nich jest SØS Gunver Ryberg, duńska artystka, kompozytorka i performerka słynąca ze swoich niezwykle wciągających, eksperymentalnych live actów. Drugi gość to Freddy K, techno aktywista działający od lat 90. Jest niezwykle utalentowanym djem, założycielem wytwórni Key Vinyl, a także współtworzył label M_Rec.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ten Walls / SQ / Sfinks700

Nie każdy artysta może się pochwalić utworem na YouTubie, który zdobył ponad 54 miliony wyświetleń tak jak „Walking With Elephants” od 2014 roku. Ten Walls jednak zdecydowanie nie jest artystą „jednego hitu”, w 2016 roku powrócił na scenę z albumem „Equalized”, a marcu 2017 roku artysta znowu dał się we znaki klubowej scenie wydając album „Queen”.

Lena Willikens / Jasna 1

Lena Willikens to jedna z najlepszych selektorek na świecie. Nikt nie ma takich płyt jak ona. Jest rezydentką kolońskiego klubu Salon des Amateurs, festiwalu Dekmantel a także reprezentantką szanowanej wytwórni Cómeme. Jedno z najciekawszych wydarzeń tego sezonu na „jasnej”!

Michael Mayer / Prozak 2.0

Prozak 2.0 świętuje 6. urodziny! Do celebracji zaprosili dobrze znanego w klubie Michaela Mayera. Jak sami piszą: „nasz przyjaciel, który z wzajemnością pokochał krakowską piwnicę i którego 10- godzinne sety wpisały się na stałe w historię naszego miejsca”. Michael Mayer to wybitny DJ, genialny producent oraz szef wytwórni Kompakt Records.

Pan Pot / Tama

Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to dwójka didżejów i producentów, których kariera nabrała szalonego tempa kiedy w 2005 roku dołączyli do wytwórni Mobilee. Dzięki temu mieli okazję zaprezentować swój pełen energii styl gry na całym globie.  W 2014 roku założyli własną wytwórnię Second State, która stała się dla nich nie tylko platformą do wydawania własnej muzyki, ale także przestrzenią do promowania nowych postaci na scenie, jak Amelie Lens, Stephan Hinz i Michael Klein.

Amelie Lens / Smolna

Amelie, która rzuciła pracę modelki na rzecz techno, zrobiła prawdopodobnie jedną z najszybszych karier w historii. W ciągu zaledwie roku dostała się na sam szczyt i jest teraz obsadzana w lineupach praktycznie każdego festiwalu na świecie ramię w ramię z herosami nurtu. Warto zmierzyć się z tym fenomenem, w końcu zaufały jej takie wytwórnie, jak Second State czy ARTS.

Imperial Black Unit / Projekt LAB

Ebmowy / industrialny band z Berlina będzie kolejnym gościem specjalnym cyklu „Verzerrung” w Projekt LAB. Chłopaki z IBU zaprezentują swój hałaśliwy, live z antyestablishmentowym przesłaniem i militarystyczną estetyką w tle. Spodziewajcie się dużo ostrych krzyków, gryzących syntezatorów i elementów perkusyjnych granych na żywo. Imperial Black Unit to obecnie jedna z najciekawszych wschodzących gwiazd berlińskiej wytwórni aufnahme + wiedergabe.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →